Gresiniho jezdci tento týden zajeli do Parmy

Dvojice závodníků královské kubatury Marco Melandri a Marco Simoncelli navštívila v italské Parmě veletrh stravování a potravinářského průmyslu CIBUS 2010, kde podpořili svého partnera, společnost San Carlo.

V Parmě se sešlo na tisíc vystavovatelů z pětapadesáti zemí světa a mnozí z nich si spolu s  návštěvníky výstavy nenechali ujít příležitost vidět oba motocyklové závodníky na vlastní oči. Oba jezdci jsou totiž Italové v italském týmu a s italským sponzorem a to se mezi fanoušky v Itálii cení.

Italové Melandri se Simoncellim rozdali tisíce fotografií a autogramů během dne, který strávili se svým velkým stoupencem v podobě prezidenta společnosti San Carlo Gruppo Alimentare, Albertem Vitalonim.

„Hodně jsem si to užil a bylo milé vidět, že mám ještě tolik fanoušků stejně, jako využít tuto příležitost a aspoň takovým způsobem opětovat podporu našim sponzorům,“ řekl Marco Melandri tento týden v Parmě. „V Le Mans bych moc rád předvedl další zlepšení, jako výraz poděkování všem těmto lidem za povzbuzení a podporu.“

Marco Simoncelli byl překvapen, kolik lidí se na ně přišlo podívat a snad ještě víc, kolika lidem dal v úterý svůj autogram. „Bylo to náročné jako víkend Grand Prix,“ řekl mladší z dvojice Italů Gresiniho týmu MotoGP.

„Rozdal jsem nekonečné množství autogramů a dostal spoustu přání úspěchu pro zbytek sezony. Vypadá to, že se lidem hodně líbil můj poslední závod a já jim slíbil, že v Le Mans pojedu ještě tvrději,“ řekl závěrem Marco Simoncelli, který v Jerezu skončil jedenáctý.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz