Gresiniho tým Moto2 v barvách GP okruhu na Krymu

Tým Fausta Gresiniho má ve střední kubatuře mistrovství světa Moto2 pro letošní sezonu nového hlavního sponzora v podobě společnosti Stepracing Team Ltd., která na Krymu staví závodní okruh Grand Prix.

Základní kámen závodního komplexu na Krymu položili v roce 2009 v oblasti Sakskij, jedné z autonomních republik. Autorem projektu, který má být dokončen v roce 2011 je známá osobnost ve světě závodních okruhů Hermann Tilke.

Podpora Gresiniho týmu samozřejmě souvisí s jejich ruským závodníkem Leonovem, který může v propagaci závodního okruhu na krymském poloostrovu sehrát velkou roli stejně jako Toni Elías se zkušenostmi z MotoGP.

„Jsme rádi, že jsme začali spolupracovat s týmem Fausta Gresiniho,“ uvedl Anatolij Kuchmin ze Stepracing Team Ltd.. „Věříme, že naše vzájemná spolupráce se odrazí na výsledcích Vladimira Ivanova a také napomůže naší snaze uspořádat jeden z podniků Moto GP na Krymu, závodním okruhu Grand Prix, který v této chvíli buduje naše firma Stepracing Team. Pokud se v letošním roce bude dařit, naše společnost v každém případě zváží prodloužení spolupráce s Hondou Gresini.“

Majitel italského týmu Moto2 Fausto Gresini, k podpisu smlouvy s ruským partnerem dodal: „Jsme hrdí na skutečnost, že budeme prostřednictvím našeho týmu Moto2 schopni podpořit tak ambiciózní projekt, jakým je zcela nový okruh. Výkony našich jezdců, jak v případě zkušeného Toniho Elíase, tak nadějného mladíka Vladimira Ivanova, budou obrovskou propagací místa, které se v roce 2011 stane jedním z dějišť světového motorismu.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz