Gresiniho týmy Moto2 a Moto3 letos pojedou v nových barvách

Gresiniho týmy ve slabších kubaturách budou mít letos jiné barvy. Prezentace týmu proběhla tento týden online.

Tuto středu proběhla prezentace Gresiniho týmů Moto2 a Moto3. Stejně jako v případě jiných týmů proběhla prezentace online. Fausto Gresini ovšem na prezentaci nemohl být přítomen, protože je od konce minulého roku hospitalizován kvůli covidu.

Šéf týmu MotoGP Fausto Gresini zůstává hospitalizován po nákaze koronavirem

Šéf týmu MotoGP Fausto Gresini zůstává hospitalizován po nákaze koronavirem

Na prezentaci ovšem nechyběli jezdci. V kategorii Moto3 letos s Gresiniho týmem zůstávají Gabriel Rodrigo a Jeremy Alcoba. Oproti loňskému roku ovšem došlo k velké změně barev motocyklu. Loni převládala modrá a bílá barva, letos budou hlavními barvami červená a černá. Oficiální název týmu se letos mění na Indonesian Racing Team Gresini Moto3. (Loni to byl Kömmerling Gresini Moto3.)

V prostřední kubatuře letos pro Gresiniho tým pojedou Italové Nicolo Bulega a Fabio di Giannatonio. Bulega už u týmu závodil loni. Di Giannantonio přichází od Speed Upu. Oficiální název Gresiniho týmu ve třídě Moto2 bude Team Federal Oil Gresini.

Zdroj a foto: Gresini Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz