Gresiniho týmy Moto2 a Moto3 letos pojedou v nových barvách

Gresiniho týmy ve slabších kubaturách budou mít letos jiné barvy. Prezentace týmu proběhla tento týden online.

Tuto středu proběhla prezentace Gresiniho týmů Moto2 a Moto3. Stejně jako v případě jiných týmů proběhla prezentace online. Fausto Gresini ovšem na prezentaci nemohl být přítomen, protože je od konce minulého roku hospitalizován kvůli covidu.

Šéf týmu MotoGP Fausto Gresini zůstává hospitalizován po nákaze koronavirem

Šéf týmu MotoGP Fausto Gresini zůstává hospitalizován po nákaze koronavirem

Na prezentaci ovšem nechyběli jezdci. V kategorii Moto3 letos s Gresiniho týmem zůstávají Gabriel Rodrigo a Jeremy Alcoba. Oproti loňskému roku ovšem došlo k velké změně barev motocyklu. Loni převládala modrá a bílá barva, letos budou hlavními barvami červená a černá. Oficiální název týmu se letos mění na Indonesian Racing Team Gresini Moto3. (Loni to byl Kömmerling Gresini Moto3.)

V prostřední kubatuře letos pro Gresiniho tým pojedou Italové Nicolo Bulega a Fabio di Giannatonio. Bulega už u týmu závodil loni. Di Giannantonio přichází od Speed Upu. Oficiální název Gresiniho týmu ve třídě Moto2 bude Team Federal Oil Gresini.

Zdroj a foto: Gresini Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.