Hopkins věří, že pojede další závody na divokou kartu

O Johnu Hopkinsovi nebylo slyšet téměř dva roky, ale po svém návratu mezi jezdce MotoGP si tento sympatický Anglo-Američan věří a v průběhu sezony by rád zajel v sedle GSV-R některé závody na divokou kartu.
Hopkins věří, že pojede další závody na divokou kartu

Hopkins je bývalým úspěšným jezdcem tovární Suzuki, s kterou v roce 2007 získal čtvrté místo v celkovém hodnocení šampionátu. Letos se na scéně královské kubatury objevil znovu a to, když tým Rizla Suzuki MotoGP oznámil jeho jméno do pozice náhradního jezdce. Netrvalo dlouho a Hopkins skutečně zraněného Bautistu nahradil v poslední Velké ceně Španělska.

V deštivém závodu obsadil desáté místo a na to, že jel s GSV-R poprvé po třech letech, v konkurenci jezdců MotoGP se rozhodně neztratil. Nicméně jeho místo je nyní v seriálu britských superbajků BSB, kde závodí s týmem Samsung Crescent Suzuki. Jeho velkým přáním je ale absolvovat další závody MotoGP, tentokrát na divokou kartu.

V úvahu připadá jen britská Grand Prix a domácí podnik v Laguně Seca. Další domácí Grand Prix v Indianapolisu je už předem ztracená, protože v tomto termínu má závod BSB v Cadwell Parku. Aby se mu jeho přání splnilo, musí sehnat sponzora, který pokryje náklady na provoz druhé Suzuki a to nebude v dnešní době nic jednoduchého.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


18. ledna | Jack Miller dnes slaví 26 let. odkaz
14. ledna | Francesco Bagnaia dnes slaví 24 let. odkaz
12. ledna | Maverick Viňales dnes slaví 26 let. odkaz
6. ledna | Iker Lecuona dnes slaví 21 let. odkaz
12. prosince | Filip Salač dnes slaví 19 let.