Je to oficiální – Zarco pojede poslední tři závody s Hondou

Tým LCR Honda ve středu oficiálně potvrdil, že poslední tři závody letošního roku s nimi odjede Johann Zarco.
Je to oficiální – Zarco pojede poslední tři závody s Hondou

Před několika dny se objevila spekulace, že Takaaki Nakagami ukončí letošní sezónu předčasně kvůli potížím s ramenem a poslední tři závody místo něj pojede Johann Zarco. Včera bylo oficiálně potvrzeno, že Nakagami půjde na operaci s ramenem už po závodě v Japonsku a zbytek sezóny tak vynechá. A dnes tým LCR Honda oficiálně potvrdil, že poslední tři závody letošní sezóny místo Nakagamiho odjede Johann Zarco.

Zda bude Zarcova spolupráce s Hondou nějakým způsobem pokračovat i po závodě ve Valencii, zatím nebylo zveřejněno.

Nakagami prodloužil s Hondou a po Japonsku půjde na operaci

Nakagami prodloužil s Hondou a po Japonsku půjde na operaci

„Je to skvělá příležitost odjet s týmem LCR Honda IDEMITSU několik posledních závodů sezóny,“ sdělil Zarco. „Jsem opravdu vděčný, že jsem tuto šanci dostal. Udělám vše, co bude v mých silách, abych vybojoval co nejlepší výsledky a abych si to užil, protože to na nějaký čas mohou být poslední 3 závody, které odjedu,“ prozradil dále Francouz. „Chtěl bych poděkovat KTM za to, že mě uvolnili k tomu, abych mohl odjet závody na jiném motocyklu. Uvidíme, co dokážu. Cílem je chytit správné tempo a znovu získat dobrý cit s motorkou, který jsem míval dříve,“ dodal Zarco.

Zdroj a foto: LCR Honda

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.