Je to oficiální – Zarco pojede poslední tři závody s Hondou

Tým LCR Honda ve středu oficiálně potvrdil, že poslední tři závody letošního roku s nimi odjede Johann Zarco.
Je to oficiální – Zarco pojede poslední tři závody s Hondou

Před několika dny se objevila spekulace, že Takaaki Nakagami ukončí letošní sezónu předčasně kvůli potížím s ramenem a poslední tři závody místo něj pojede Johann Zarco. Včera bylo oficiálně potvrzeno, že Nakagami půjde na operaci s ramenem už po závodě v Japonsku a zbytek sezóny tak vynechá. A dnes tým LCR Honda oficiálně potvrdil, že poslední tři závody letošní sezóny místo Nakagamiho odjede Johann Zarco.

Zda bude Zarcova spolupráce s Hondou nějakým způsobem pokračovat i po závodě ve Valencii, zatím nebylo zveřejněno.

Nakagami prodloužil s Hondou a po Japonsku půjde na operaci

Nakagami prodloužil s Hondou a po Japonsku půjde na operaci

„Je to skvělá příležitost odjet s týmem LCR Honda IDEMITSU několik posledních závodů sezóny,“ sdělil Zarco. „Jsem opravdu vděčný, že jsem tuto šanci dostal. Udělám vše, co bude v mých silách, abych vybojoval co nejlepší výsledky a abych si to užil, protože to na nějaký čas mohou být poslední 3 závody, které odjedu,“ prozradil dále Francouz. „Chtěl bych poděkovat KTM za to, že mě uvolnili k tomu, abych mohl odjet závody na jiném motocyklu. Uvidíme, co dokážu. Cílem je chytit správné tempo a znovu získat dobrý cit s motorkou, který jsem míval dříve,“ dodal Zarco.

Zdroj a foto: LCR Honda

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


16:17 | I tentokrát proběhlo čištění rychle, takže už se zase jezdí.
16:09 | A je tu opět červená vlajka. Sam Lowes upadl v témže místě jako o něco dříve Edgar Pons. Lowes je naštěstí také v pořádku, ale dráha je opět znečištěna.
15:58 | Dráhu se podařilo poměrně rychle vyčistit, takže přerušení nebylo nijak dlouhé.
15:51 | Edgar Pons po svém pádu varoval soupeře před motocyklem ležícím na dráze. odkaz
15:49 | Trénink třídy Moto2 byl přerušen kvůli nečistotách na dráze, které se tam dostaly po pádu Edgara Ponse. Jezdec je v pořádku. odkaz