Je to oficiální: GP Thajska se odkládá kvůli koronaviru

Už včera se spekulovalo o tom, že GP Thajska bude muset být odložena kvůli koronaviru. Dnes je to již oficiálně potvrzeno. GP Thajska se v původním termínu nepojede. Nový termín zatím nebyl stanoven.

Kvůli pokračujícímu šíření koronaviru už musel být zrušen závod MotoGP v Kataru s tím, že slabší kubatury v Kataru normálně pojedou, protože jezdci a týmy tříd Moto2 a Moto3 už jsou v Kataru od minulého týdne, kdy se tam konal předsezónní test.

Krátce po oznámení zrušení závodu MotoGP v Kataru se začalo hovořit o tom, že pravděpodobně bude zrušen i závod v Thajsku, který se měl jet 22. března.

MotoGP příští týden v Kataru nebude, pojedou jen slabší kubatury

MotoGP příští týden v Kataru nebude, pojedou jen slabší kubatury

Dnes bylo vydáno oficiální oznámení, že Velká cena Thajska (všech tříd) bude přesunuta na pozdější termín. Konkrétní datum zatím nebylo stanoveno.

První závod MotoGP se tedy pojede nejdříve 5. dubna v Austinu, pokud to situace umožní.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz