Je to oficiální: Pol Espargaro míří k týmu Repsol Honda, Alex Márquez do LCR

To, o čem se už několik týdnů hovoří, bylo dnes oficiálně potvrzeno. Pol Espargaro příští rok pojede u týmu Repsol Honda a Alex Márquez se přesune k LCR.

Již několik týdnů se hovoří o tom, že Pol Espargaro má namířeno k týmu Repsol Honda. Před časem již bylo potvrzeno, že Espargaro skutečně končí u KTM. Nyní už dorazilo i oficiální potvrzení ze strany Hondy. Pol Espargaro podepsal smlouvu na dva roky. V letech 2021 a 2022 tedy bude týmovým kolegou Marca Márqueze u týmu Repsol Honda.

Pol Espargaro u týmu Repsol Honda v roce 2021?

Pol Espargaro u týmu Repsol Honda v roce 2021?

Pro letošní rok má smlouvu s týmem Repsol Honda Marcův mladší bratr Alex. Příští rok se ovšem Alex přesune k týmu LCR Honda, s kterým podepsal smlouvu na dva roky.

Cal Crutchlow je tak v tuto chvíli bez angažmá pro příští rok a zatím není jasné, kde či zda vůbec bude příští rok jezdit.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz