Jerez přivítal jezdce MotoGP deštivým počasím

Poslední dva dny testu pro královskou kubaturu.
Myslím, že s čistým svědomím můžeme prohlásit, že déšť pronásleduje jezdce a týmy královské kubatury skutečně po celém světě. Člověk by se mohl domnívat, že když naposledy jejich kroky směřovaly na závodní okruh v Kataru nic podobného jim nehrozilo, ale opak byl pravdou a obyvatelé Kataru se po dlouhé době podívali, jak vypadá v praxi to, co druzí nazývají průtrž mračen.

Ne jinak je tomu od dnešního rána na jihu Španělska, jen několik kilometrů od pobřeží Afriky. MotoGP tam od deseti hodin dopoledne zahájila svůj dvoudenní oficiální test a prší a prší a prší …

Dva dny mají jezdci královské kubatury na poslední úpravy svých motocyklů, navíc zítra budou téměř hodinu závodit o BMW, takže minimální prostor za ideálních podmínek. Bohužel ty zatím dnes v Jerezu nejsou a na dráhu se dopoledne vydala snad jen polovina jezdců.

Nyní je na první pozici s časem 1:42,717 sekundy Loris Capirossi, časy se začínají postupně zlepšovat, což by mohlo znamenat, že v Jerezu přestalo pršet. Loni na mokré dráze tam Casey Stoner zajel čas 1:51,427 sekundy, takže doufejme, že tomu tak opravdu bude.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz