Jerez zachráněn, Brno zatím s otazníkem

mamba54  |  29. 03. 2011 10:30

Dnes se koná na AMD schůzka svolaná hejtmanem Jm kraje Haškem, za účasti min.školství Dobeše a poslanců všech stran parlamentu, zvolených za Jm kraj.

papame  |  29. 03. 2011 12:57

tak pak sem s výsledkem

fany46  |  26. 03. 2011 09:14

...Jestli se nepletu tak Statu z pořadani GP v Brně a vubec za cely ten tyden s tim spojeny...turisti,restaurace,kempy atd padne do Statni pokladny OBROVSKA SUMA PENĚZ z DPH a určitě to budou dost velke MILIONY v řadech Desitek neli suma bližici se Stovce Milionu...tak proč by Stat nepřispěl když na tom tak krasně a vlastně za NIC VYDĚLA!!!:-@:-@

papame  |  25. 03. 2011 10:22

O čem jsou vlastně dotace na podobné podniky? O tom mít po ruce vlivného kamaráda ve sněmovně, třeba i poradce některého z poslanců. Při porcování medvěda je to něco za něco. Ano vyhádám Vám dotaci na dětské hřiště za 20 mega, ale bude to stavět můj kámoš a ještě mi z toho vrátíte 5 mega. A Abrahám asi nic nikomu vracet do kapsy bokem nechce, takže taky žádný prašule nedostane

rostre  |  25. 03. 2011 10:03

Motorky miluju, život bez motorky si nedovedu představit. Jediný sport, který cíleně vyhledávám a sleduju je MS motocyklů. A su z Brna.
A teď to kacířství: jsem zásadně proti státním dotacím jakýchkoli sportovních komerčních aktivit. Tento socík na kapitalistických základech musí jednou zmizet. Je mně líto, Brno není dlouhodobě udržitelné, nenabízí nic extra vyjímečného, co by nepřebil ranec dolarů jakékoli ropné zemičky nebo giganta typu Číny či Indie.

Brno nenabízí nic vyjímečného???!!!Tak to řekni těm tisícům lidí co tam za mistrovstvím světa přijedou!!Brno pro ně vyjímečné je,a pokud ale okruh prodělává,což mi mozek nebere,tak není něco v pořádku!!Pro mě je největší zloděj promotér,protože ten si namastí kapsu,a je mu u pr**** jestli okruh prodělá nebo ne!!Jedno je jisté,pokud skončí MOTOGP v Brně,tak si ten okruh můžou pomalu ale jistě zakonzervovat a jenom vzpomínat jake to byly kdysi "zlaté časy"kdy se tam jezdilo MOTOGP!!Nebo se mýlím a Brněnský okruh je během celého roku nstolik vytížený,že se v klidu uživí??

unavix F1  |  25. 03. 2011 08:43

No ono už to tu bylo kdy stát dotoval soukromé podnikatele,viz. Paroubkovi(a nejen jeho) kamarádi atd.Chce se mi z toho blinkat.Na kamarádíčky a soukromé aktivity politiků se peníze vždycky najdou,ale co má být pro širší veřejnost,na to prachy nejsou.Přitom na GP Brna koukaj v bedně nebo ji přímo navštíví i lidi který během roku o GP nejeví vůbec zájem.Tahle akce udělá české republice větší renomé než banda povalečů(fotbalová repre) dneska ve španělsku.A přitom jejich "soustředění" ("masérky" na pokoji a pařba na dýze),doprava do španěl a zpět plus pobyt spolknou pěknejch pár mega.A ktomu je třeba ještě připočíst náklady na "realizační tým" (výlet,spíš dovolená "důležitých" lidí za peníze daňových poplatníků)který leckdy čítá více lidí jak hráčů.
Podle mě je to prestižnější událost než ples v opeře.

stále dobrý Schumi  |  24. 03. 2011 23:29

Peníze vyhozené do soukromých kapes v causách např. Ministerstvem obrany ČR,by bohatě stačily na složení záruk pro Brno,ani by se okem nemuselo mrknout.:-@

DanR F1  |  25. 03. 2011 01:03

To je samozřejmě špatně a taky se mi to silně nelíbí, ale taky se mi nelíbí, že by stát měl dotovat soukromý podnikatele. To by pak kdokoli mohl přijít na ministerstvo a začít vyhrožovat, milý státe, když mi nepřispěješ, zkrachuju a budu muset propustit 500 zaměstanců a ty přijdeš o XX milionů na daních ročně. Takhle se to prostě dělat nedá.

kolja F1  |  25. 03. 2011 09:31

tak mi v tomto případě vysvětli proč má soukromý podnikatel platit věc z které profituje stát.Jestli se toho nechce účastnit,tak ať dá daňovou úlevu na vše s touto akcí spojené.No a to tvoje "vyhrožování" mi taky nesedí.Když se nepojede velká cena,tak i hospody,benzinky,ubytování atd budou mít míň peněz,protože se tady otočí míň lidí.Tím pádem budou potřebovat míň pracovníků a ti půjdou kam?Na pracák a kdo je bude platit?

papame  |  25. 03. 2011 10:16

Koljo v posledních dnech překvapuješ Naprosto s tebou souhlasím

kolja F1  |  25. 03. 2011 23:18

doufám,že budu mít ještě možnost překvapit

stále dobrý Schumi  |  26. 03. 2011 09:08

Nemám pocit,že by názorově překvapoval.Kolja je chytrej chlap, jinak by ani nemohl dělat,co dělá.To co řekl, je naprosto logické.

papame  |  28. 03. 2011 10:24

My se s koljou známe asi 35 let, on ví odkud vítr vane

stále dobrý Schumi  |  26. 03. 2011 09:11

V tomto případě stát nedotuje podnikatele,protože na tom sám hodně slízne.A ty snad máš pocit,že stát nedotuje podnikatele "jiného" kalibru ?Ten jim cpe horem,dolem!

nechci být sprostý,takže za každé sprosté slovo jednou pípnu!!! PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP PÍP......:-@:-@:-@:-@:-@:-@

-Ligier-  |  24. 03. 2011 19:14

Tak nezabiji to vlada ale stejne jak v F1 nenazranci co uctujou okruhum obri poplatky za poradani..kdyz si zavod na sebe sam nevydela je neco spatne..dotace je nesystemovy prvek bohuzel velmi rozsireny..

mrhahn  |  24. 03. 2011 17:06

Doufám že to zachrání ti ko.oti z vlády, oni určitě po.erou a v Brně se letos pojede naposled.:-@:-@:-@

DanR F1  |  24. 03. 2011 17:04

A znovu se bude fňukat a znovu se bude vyhrožovat. Pořád dokola, ach jo...

mamba54  |  24. 03. 2011 18:28

Proč nazýváš popsání reálné situace "fňukáním a vyhrožováním?:-@Ta situace nevznikla z ničeho nic až letos. Na to už vedení AMD upozorňuje minimálně třetí rok. Bohužel, nikdoo je neposlouchal a nebral vážně.


1 2

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz