Nepatří to sem, ale jsem zvědavej jak si povede Míra Popov, ale co je mi záhadou: Kde je Lukáš Pešek? Psalo se , že závěrečné oba podniky pojede... jeho stránky maj taky ještě prázdniny :-D

jsi správně :-) Všechno o motorkách se patří ;-) Kdoví jestli někde půjde vyštrachat nějaký stream....

13. listopadu • 10:13

13. listopadu • 11:59

Stream jsem nenašl máš nějakje Janyku?start moto3+125 je v 12:30

13. listopadu • 17:58

Míra upadl? Jezdil na nějakém 6. místě tuším a pak najednou refresh live timmingu a byl 24. :-( škoda

13. listopadu • 20:10

No koukám jako blazen, ja videl livetiming , nic se tam neměnilo jen šipky a najednou šachovnice a Míra pořád 5flek a teď čtu 24...

13. listopadu • 20:24

no já byla asi příliš netrpělivá a eF5tkovala jsem furt růčo, tak jsem asi předběhla automatický refresh.....bylo to fakt někde u konce závodu (nejsem zvyklá sledovat livetiming, takže možná kecám :-S) ....ale jak čtu "mokro-suchý závod", tak asi gumy někde zradily

13. listopadu • 10:12

ještěže Lukáš přestoupil do Supersportů, tam už se informace dohledaj. Já myslel, kam to dát aby to bylo ke kategorii. jinak jsem koukal na výsledky kvaldy a Španělskej mistrák dneškem zapojil i třídu Moto3 , a shoudou náhod Hodna 250 vyhrála o 0,115 kvaldu