John Hopkins: Nemůžu to komentovat

Anglo-Američan měl možná šanci jet u Hayate Racing.
John Hopkins už je sice regulérním jezdcem Hondy CBR1000R týmu v seriálu závodů superbiků Stiggy Honda, ale ohledně smlouvy s Kawasaki, způsobu jejího ukončení a jeho možném angažmá u týmu Hayate Racing MotoGP je velmi skoupý na slovo.

Anglo-Američan odmítl jakékoliv diskuse na téma jeho údajné šance jet letos s motocyklem Kawasaki závody MotoGP. Se stejným motocyklem jaký má nyní k dispozici jeho bývalý týmový kolega Marco Melandri.

Hopkins jen nedávno úspěšně dokončil jednání s Kawasaki ohledně jeho vypořádání závazků vyplývajících ze smlouvy pro sezonu 2009 a okamžitě podepsal nový kontrakt do konce letošní sezony s týmem v soutěži produkčních motocyklů.

Ačkoliv Hopkins odmítnul jakkoliv komentovat zda definitivně ukončil své působení v královské kubatuře mistrovství světa silničních motocyklů tím, že odmítnul nabídku jet v týmu Hayate, krátce a pravděpodobně naposledy tuto situaci zhodnotil slovy: „Bohužel je to něco, co nemůžu prozradit. Nemůžu to komentovat.“

„Jediné, co o této situaci můžu říct je to, že jsme se dohodli za dobrých podmínek, vyrovnali se po dobrém a oba jsme velmi spokojeni s výsledkem dohody o vypořádání závazků.“
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz