Julián Simón vyhrál zahřívací trénink Moto2, Elías dvanáctý

Španělský jezdec Mapfre Aspar je pro dnešní Grand Prix velkým favoritem. Druhý čas zajel Scott Redding, třetí Thomas Lüthi a lídr šampionátu Toni Elías až dvanáctý. Karel Abraham byl ráno v Sepangu patnáctý.
Julián Simón vyhrál zahřívací trénink Moto2, Elías dvanáctý

Malajsie, Sepang

Počasí: polojasno
Teplota: 31°C
Vlhkost: 58%
Teplota povrchu: 37°C

V zahřívacím tréninku havarovali dva jezdci - Yannick Guerra z G22 Holiday Gym a Ferruccio Lamborghini z Matteoni Racing.

GP Malajsie, Moto2 - warm up:

P. Jezdec                                            Země Tým                                                           Motocykl Čas Ztráta
1 Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Suter 2'09.092
2 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 2'09.099 0.007
3 Thomas LUTHI SWI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 2'09.301 0.209
4 Roberto ROLFO ITA Italtrans S.T.R. Suter 2'09.434 0.342
5 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 2'09.515 0.423
6 Yuki TAKAHASHI JPN Tech 3 Racing Tech 3 2'09.619 0.527
7 Simone CORSI ITA JIR Moto2 Motobi 2'09.634 0.542
8 Alex DEBON SPA Aeroport de Castello - Ajo FTR 2'09.706 0.614
9 Andrea IANNONE ITA Fimmco Speed Up Speed Up 2'09.761 0.669
10 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 2'09.795 0.703
11 Gabor TALMACSI HUN Fimmco Speed Up Speed Up 2'09.814 0.722
12 Toni ELIAS SPA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 2'09.979 0.887
13 Sergio GADEA SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 2'09.998 0.906
14 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 2'10.003 0.911
15 Michael RANSEDER AUT Vector Kiefer Racing Suter 2'10.093 1.001
16 Claudio CORTI ITA Forward Racing Suter 2'10.096 1.004
17 Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing FTR 2'10.141 1.049
18 Hector FAUBEL SPA Marc VDS Racing Team Suter 2'10.178 1.086
19 Alex BALDOLINI ITA Caretta Technology Race Dept I.C.P. 2'10.246 1.154
20 Raffaele DE ROSA ITA Tech 3 Racing Tech 3 2'10.246 1.154
21 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Suter 2'10.276 1.184
22 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX BQR-Moto2 2'10.299 1.207
23 Jules CLUZEL FRA Forward Racing Suter 2'10.310 1.218
24 Mike DI MEGLIO FRA Mapfre Aspar Team Suter 2'10.372 1.280
25 Axel PONS SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 2'10.485 1.393
26 Fonsi NIETO SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 2'10.657 1.565
27 Kenny NOYES USA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 2'10.814 1.722
28 Javier FORES SPA Maquinza-SAG Team Bimota 2'10.866 1.774
29 Joan OLIVE SPA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 2'11.078 1.986
30 Mohamad ZAMRI BABA MAL Petronas SIC TWMR Malaysia Moriwaki 2'11.085 1.993
31 Valentin DEBISE FRA WTR San Marino Team ADV 2'11.150 2.058
32 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE 2'11.429 2.337
33 Vladimir IVANOV UKR Gresini Racing Moto2 Moriwaki 2'11.514 2.422
34 Ferruccio LAMBORGHINI ITA Matteoni Racing Moriwaki 2'11.700 2.608
35 Robertino PIETRI VEN Italtrans S.T.R. Suter 2'12.396 3.304
36 Kazuki WATANABE JPN Racing Team Germany Suter 2'12.675 3.583
37 Yannick GUERRA SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 2'12.853 3.761
38 Mashel AL NAIMI QAT Blusens-STX BQR-Moto2 2'12.925 3.833
39 Hiromichi KUNIKAWA JPN Bimota - M Racing Bimota 2'13.804 4.712
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15:17 | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.
16. října | Narozeniny dnes slaví Casey Stoner (32 let), Andrea Locatelli (21 let) a Nicolo Bulega (18 let).
15. října | Závod Moto3 vyhrál Fenati, Mir bez bodů, takže o titulu ještě není rozhodnuto.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00