Konec pro Roberta Rolfa v Barceloně, Valencie nejistá

Ve středu jezdec Italtransu velmi dobře zahájil třídenní test v Barceloně, ale během dnešního tréninku havaroval, vykloubil si rameno a slibně rozjetý test pro něho skončil.

Po dnešní nehodě Ital pro motogp.com uvedl: „Najel jsem do čtvrté zatáčky a nevím přesně, co se tam vůbec stalo. Povrch dráhy byl pod mostem ještě trošku mokrý a já najel do kaluže. Ztratil jsem nad motocyklem kontrolu a už tomu nešlo zabránit.“

„Nespadl jsem ve velké rychlosti, ale tak nešťastně, že jsem si vykloubil rameno. Doufám, že se brzy vrátím,“ pokračoval Rolfo, který po ošetření na dráze zamířil na kliniku Dexeus v Barceloně, kde mu rameno pod narkózou zase vrátili zpátky.

„Zítra se vrátím domů do Lugana a odpoledne odcestuji do Itálie, abych se tam setkal s Dr. Procellinim. Potom už věřím budu mít ohledně léčby mnohem jasnější představu. Doufám, že se vrátím už na oficiální test prvního března ve Valencii,“ řekl Roberto Rolfo.

Bohužel nejpravděpodobnější doba léčby se v jeho případě jeví období čtyř týdnů, což by mu samozřejmě do Valencie neumožnilo přijet, ale vše bude záležet na průběhu jeho rekonvalescence. Dnes jeho motocykl testoval španělský jezdec Carmelo Morales.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz