KTM představila své týmy MotoGP

Rakouská KTM v pátek představila svůj tovární i satelitní tým MotoGP. Pro tovární tým pojedou Brad Binder a Miguel Oliveira, za tým Tech 3 budou závodit Iker Lecuona a Danilo Petrucci.

Oficiální týmovou prezentaci už mají za sebou i oba týmy KTM v MotoGP. U továrního týmu budou letos jezdit Brad Binder a nově také Miguel Oliveira, který loni jezdil u satelitního týmu. U týmu Tech 3 zůstává Iker Lecuoana a nově se k němu přidá Danilo Petrucci, který byl loni jezdcem tovární Ducati.

Ducati představila svůj nový motocykl a novou jezdeckou dvojici

Ducati představila svůj nový motocykl a novou jezdeckou dvojici

V případě barev továrního týmu zůstávají barvy stejné jako loni. Tým Tech 3 naopak čeká změna. Loni totiž měli motocykl zbarvený v kombinaci oranžové a modré, zato letos bude jejich motocykl kompletně oranžový.

Zdroj a foto: Press KTM

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz