KTM představila své týmy MotoGP

Rakouská KTM v pátek představila svůj tovární i satelitní tým MotoGP. Pro tovární tým pojedou Brad Binder a Miguel Oliveira, za tým Tech 3 budou závodit Iker Lecuona a Danilo Petrucci.

Oficiální týmovou prezentaci už mají za sebou i oba týmy KTM v MotoGP. U továrního týmu budou letos jezdit Brad Binder a nově také Miguel Oliveira, který loni jezdil u satelitního týmu. U týmu Tech 3 zůstává Iker Lecuoana a nově se k němu přidá Danilo Petrucci, který byl loni jezdcem tovární Ducati.

Ducati představila svůj nový motocykl a novou jezdeckou dvojici

Ducati představila svůj nový motocykl a novou jezdeckou dvojici

V případě barev továrního týmu zůstávají barvy stejné jako loni. Tým Tech 3 naopak čeká změna. Loni totiž měli motocykl zbarvený v kombinaci oranžové a modré, zato letos bude jejich motocykl kompletně oranžový.

Zdroj a foto: Press KTM

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.