Lecuona má koronavirus, ve Valencii nakonec nepojede

Iker Lecuona se sice dnes měl vrátit z karantény, ale nakonec měl pozitivní test na koronavirus, takže se nevrátí.

Před prvním závodem ve Valencii se koronavirem nakazil Lecuonův bratr a asistent v jedné osobě. Vzhledem k tomu, že Lecuona sdílí se svým bratrem společnou domácnost, musel jezdec zůstat deset dní v karanténě, ačkoliv měl testy negativní.

Na konci desetidenní karantény měl Lecuona stále negativní test, takže zamířil do Valencie a předpokládalo se, že se dnes vrátí na dráhu. Při příjezdu do Valencie musel absolvovat další test, ten už ale byl pozitivní. Z toho vyplývá, že jezdec nebude moci nastoupit do Velké ceny Valencie.

Lecuona je v karanténě, vynechá GP Evropy

Lecuona je v karanténě, vynechá GP Evropy

Lecuona v tuto chvíli nevykazuje žádné příznaky onemocnění. Zda se ovšem bude moci absolvovat závod v Portugalsku, který se jede už příští týden, není jisté.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz