Lecuona má koronavirus, ve Valencii nakonec nepojede

Iker Lecuona se sice dnes měl vrátit z karantény, ale nakonec měl pozitivní test na koronavirus, takže se nevrátí.

Před prvním závodem ve Valencii se koronavirem nakazil Lecuonův bratr a asistent v jedné osobě. Vzhledem k tomu, že Lecuona sdílí se svým bratrem společnou domácnost, musel jezdec zůstat deset dní v karanténě, ačkoliv měl testy negativní.

Na konci desetidenní karantény měl Lecuona stále negativní test, takže zamířil do Valencie a předpokládalo se, že se dnes vrátí na dráhu. Při příjezdu do Valencie musel absolvovat další test, ten už ale byl pozitivní. Z toho vyplývá, že jezdec nebude moci nastoupit do Velké ceny Valencie.

Lecuona je v karanténě, vynechá GP Evropy

Lecuona je v karanténě, vynechá GP Evropy

Lecuona v tuto chvíli nevykazuje žádné příznaky onemocnění. Zda se ovšem bude moci absolvovat závod v Portugalsku, který se jede už příští týden, není jisté.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz