Lorenzo absolvoval operaci zlomeného zápěstí

Jorge Lorenzo si o víkendu při tréninku zlomil zápěstí. Dnes v Barceloně podstoupil operaci. Testy v Sepangu bude muset vynechat.
Lorenzo absolvoval operaci zlomeného zápěstí

V závěru loňské sezóny měl Lorenzo smůlu na zranění. Nejprve si zranil nohu v Aragonii a hned krátce poté si poranil ruku v Thajsku. Ještě před závěrem sezóny absolvoval operaci ruky a v prosinci podstoupil operaci nohy.

Lorenzo i Márquez byli tento týden úspěšně operováni

Lorenzo i Márquez byli tento týden úspěšně operováni

A ani sezóna 2019 pro Lorenza nezačala vůbec dobře. O víkendu si během tréninku v Itálii zranil levou ruku. Musel do nemocnice, kde bylo zjištěno, že se jedná o zlomeninu člunkové kosti.

Jezdec z Mallorky podstoupil několik vyšetření už v Itálii a dalšími vyšetřeními prošel i o něco později v Barceloně. Nakonec padlo rozhodnutí, že zlomená člunková kost bude zpevněna pomocí titanového šroubu. Zákrok provedl dr. Mir. Operace byla úspěšná.

Lorenzo bude v úterý propuštěn z nemocnice a brzy poté zahájí rehabilitaci. Na tuto středu je naplánována prezentace týmu Repsol Honda, tam by Lorenzo neměl chybět. Předsezónní testy v Sepangu ovšem vynechá, aby měl delší čas na rekonvalescenci. Vrátí se až při testech v Kataru.

Zdroj a foto: Box Repsol

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


11:43 | Marc Márquez dnes slaví 26 let. odkaz
11:42 | To celebrate @marcmarquez93's 26th birthday, we're throwing it back to his 7 World titles celebrations 🎉 #Level7 odkaz
11:42 | 🎉 Happy birthday to the fastest, and happiest, 26 year old we know!🎂 ¡Felicidades campeón! Here's to always pushin… odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 40 let: odkaz
9. února | What’s a weekend without a fresh meme? 😉 @MotoGP @Rins42 #SUZUKing odkaz