Lorenzo absolvoval operaci zlomeného zápěstí

Jorge Lorenzo si o víkendu při tréninku zlomil zápěstí. Dnes v Barceloně podstoupil operaci. Testy v Sepangu bude muset vynechat.
Lorenzo absolvoval operaci zlomeného zápěstí

V závěru loňské sezóny měl Lorenzo smůlu na zranění. Nejprve si zranil nohu v Aragonii a hned krátce poté si poranil ruku v Thajsku. Ještě před závěrem sezóny absolvoval operaci ruky a v prosinci podstoupil operaci nohy.

Lorenzo i Márquez byli tento týden úspěšně operováni

Lorenzo i Márquez byli tento týden úspěšně operováni

A ani sezóna 2019 pro Lorenza nezačala vůbec dobře. O víkendu si během tréninku v Itálii zranil levou ruku. Musel do nemocnice, kde bylo zjištěno, že se jedná o zlomeninu člunkové kosti.

Jezdec z Mallorky podstoupil několik vyšetření už v Itálii a dalšími vyšetřeními prošel i o něco později v Barceloně. Nakonec padlo rozhodnutí, že zlomená člunková kost bude zpevněna pomocí titanového šroubu. Zákrok provedl dr. Mir. Operace byla úspěšná.

Lorenzo bude v úterý propuštěn z nemocnice a brzy poté zahájí rehabilitaci. Na tuto středu je naplánována prezentace týmu Repsol Honda, tam by Lorenzo neměl chybět. Předsezónní testy v Sepangu ovšem vynechá, aby měl delší čas na rekonvalescenci. Vrátí se až při testech v Kataru.

Zdroj a foto: Box Repsol

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz