Lorenzo pojede v Katalánsku na divokou kartu

Před nedávnem Jorge Lorenzo oznámil, že se letos stane testovacím jezdcem Yamahy. Nyní přidal další novinku. Pojede GP Katalánska jako jezdec na divokou kartu.
Lorenzo pojede v Katalánsku na divokou kartu

Jorge Lorenzo měl loni velmi těžkou sezónu u Hondy, vše nakonec vyústilo v to, že jezdec z Mallorky koncem loňského roku oznámil konec kariéry.

Počátkem letošního roku pak sdělil, že v letošním roce bude testovat pro Yamahu. První test s Yamahou absolvoval v únoru v Sepangu.

Lorenzo se připojí k testovacímu týmu Yamahy

Lorenzo se připojí k testovacímu týmu Yamahy

Yamaha už dříve oznámila, že existuje možnost, že by Lorenzo v některém ze závodů mohl jet jako jezdec na divokou kartu.

Nyní je to již oficiálně potvrzené. Jorge Lorenzo pojede na divokou kartu během GP Katalánska, Katalánský závodní víkend je na programu ve dnech 5. až 7. června.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


16:17 | I tentokrát proběhlo čištění rychle, takže už se zase jezdí.
16:09 | A je tu opět červená vlajka. Sam Lowes upadl v témže místě jako o něco dříve Edgar Pons. Lowes je naštěstí také v pořádku, ale dráha je opět znečištěna.
15:58 | Dráhu se podařilo poměrně rychle vyčistit, takže přerušení nebylo nijak dlouhé.
15:51 | Edgar Pons po svém pádu varoval soupeře před motocyklem ležícím na dráze. odkaz
15:49 | Trénink třídy Moto2 byl přerušen kvůli nečistotách na dráze, které se tam dostaly po pádu Edgara Ponse. Jezdec je v pořádku. odkaz