Lorenzo pojede v Katalánsku na divokou kartu

Před nedávnem Jorge Lorenzo oznámil, že se letos stane testovacím jezdcem Yamahy. Nyní přidal další novinku. Pojede GP Katalánska jako jezdec na divokou kartu.
Lorenzo pojede v Katalánsku na divokou kartu

Jorge Lorenzo měl loni velmi těžkou sezónu u Hondy, vše nakonec vyústilo v to, že jezdec z Mallorky koncem loňského roku oznámil konec kariéry.

Počátkem letošního roku pak sdělil, že v letošním roce bude testovat pro Yamahu. První test s Yamahou absolvoval v únoru v Sepangu.

Lorenzo se připojí k testovacímu týmu Yamahy

Lorenzo se připojí k testovacímu týmu Yamahy

Yamaha už dříve oznámila, že existuje možnost, že by Lorenzo v některém ze závodů mohl jet jako jezdec na divokou kartu.

Nyní je to již oficiálně potvrzené. Jorge Lorenzo pojede na divokou kartu během GP Katalánska, Katalánský závodní víkend je na programu ve dnech 5. až 7. června.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz