Lorenzo pojede v Katalánsku na divokou kartu

Před nedávnem Jorge Lorenzo oznámil, že se letos stane testovacím jezdcem Yamahy. Nyní přidal další novinku. Pojede GP Katalánska jako jezdec na divokou kartu.
Lorenzo pojede v Katalánsku na divokou kartu

Jorge Lorenzo měl loni velmi těžkou sezónu u Hondy, vše nakonec vyústilo v to, že jezdec z Mallorky koncem loňského roku oznámil konec kariéry.

Počátkem letošního roku pak sdělil, že v letošním roce bude testovat pro Yamahu. První test s Yamahou absolvoval v únoru v Sepangu.

Lorenzo se připojí k testovacímu týmu Yamahy

Lorenzo se připojí k testovacímu týmu Yamahy

Yamaha už dříve oznámila, že existuje možnost, že by Lorenzo v některém ze závodů mohl jet jako jezdec na divokou kartu.

Nyní je to již oficiálně potvrzené. Jorge Lorenzo pojede na divokou kartu během GP Katalánska, Katalánský závodní víkend je na programu ve dnech 5. až 7. června.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


3. července | Letošní GP České republiky se opravdu pojede bez diváků, definitivně to potvrdil pořádající Spolek. Již zakoupené vstupenky budou platit na příští rok.
18. června | Jihomoravský kraj dnes podpořil konání GP České republiky v letošním a příštím roce. V úterý už podporu schválili i zastupitelé města Brna.
17. června | Příští týden budou v Misanu testovat některé týmy MotoGP a WSBK.
16. června | Zastupitelé města Brna dnes podpořili konání GP České republiky v letošním i příštím roce. Na oba ročníky Brno přispěje maximálně 60 miliónů korun. Ve čtvrtek bude o GP jednat zastupitelstvo Jihomoravského kraje.
11. června | Nový kalendář MotoGP pro rok 2020 byl zveřejněn. Začne se v červenci v Jerezu. odkaz