Lorenzo v roli diváka na okruhu v Barceloně

Jezdec továrního týmu Fiat Yamahy byl na okruhu v Katalánsku osobně přítomen úvodnímu podniku Španělského šampionátu silničních motocyklů CEV Buckler 2010.

Potom, co byla odložena Velká cena Japonska se o víkendu Lorenzo vydal do Katalánska, kde sledoval debut svého kamaráda a tréninkového kolegy Ricarda Cardúse, jenž závodí v kategorii Moto2.

Lorenzo se podílí na Cardúzově účasti v týmu Laglisse, kde závodí v sedle motocyklu Suter MMX spolu s Carmelo Moralesem, Jorge Castellanosem a Kolumbijcem Santiago Hernándezem. Všechny čtyři motocykly závodí s logem ´XFuera´, což je značka vicemistra světa královské kubatury z roku 2009.

Minulou sobotu měl Lorenzo odcestovat do Berlína, aby osobně splnil svůj závazek ohledně sponzoringu a odtud pak odletět přímo do Tokia. Odklad japonské Grand Prix nicméně Lorenzovi umožnil vidět Cardúsovu premiéru na vlastní oči přímo na katalánském závodním okruhu Circuit de Catalunya, kde skončil čtvrtý.

10:14 | Marc Márquez dnes slaví 25 let.
16. února | Rossi odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 39 let.
14. února | Sandro Cortese přestupuje do Supersportů. V Moto2 Němec skončil, protože tým Kiefer Racing, v němž měl jezdit, je v… odkaz
13. února | Pol Espargaro nebude testovat v Thajsku. Má za sebou úspěšnou operaci v bederní oblasti. Zranění bylo pravděpodobně… odkaz