Marc Márquez zajel nejlepší čas warm upu šestistovek

Velmi dobrým výkonem se v ranním tréninku prezentoval Marc Márquez, který dnes potřebuje zajet dobrý závod potom, co v premiérovém ročníku v kubatuře Moto2 dosud nezískal ani jeden bod.
Marc Márquez zajel nejlepší čas warm upu šestistovek

Druhý čas zahřívacího tréninku Moto2 zajel Andrea Iannone (Speed Master), který dnes bude bojovat o vedení v šampionátu, třetí místo obsadil Aleix Espergaro (Pons HP 40). Stefan Bradl (Viessmann Kiefer Racing) a Bradley Smith (Tech 3) spadli v zatáčce číslo deset, ale vyvázli bez zranění.

Francie, Le Mans

Slunečno
Teplota: 11°C
Vlhkost: 76%
Teplota povrchu: 17°C

GP Francie, třída Moto2 - Warm Up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Marc MARQUEZ SPA Team CatalunyaCaixa Repsol Suter 259.0 1'39.004
2 Andrea IANNONE ITA Speed Master Suter 260.1 1'39.203 0.199
3 Aleix ESPARGARO SPA Pons HP 40 Pons Kalex 262.1 1'39.336 0.332
4 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 254.3 1'39.360 0.356
5 Thomas LUTHI SWI Interwetten Paddock Moto2 Suter 253.9 1'39.363 0.359
6 Pol ESPARGARO SPA HP Tuenti Speed Up FTR 256.8 1'39.485 0.481
7 Yuki TAKAHASHI JPN Gresini Racing Moto2 Moriwaki 256.6 1'39.552 0.548
8 Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 256.5 1'39.563 0.559
9 Axel PONS SPA Pons HP 40 Pons Kalex 257.1 1'39.687 0.683
10 Mike DI MEGLIO FRA Tech 3 Racing Tech 3 255.1 1'39.729 0.725
11 Michele PIRRO ITA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 251.9 1'39.744 0.740
12 Kenny NOYES USA Avintia-STX FTR 253.0 1'39.819 0.815
13 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Kalex 253.1 1'39.842 0.838
14 Esteve RABAT SPA Blusens-STX FTR 260.1 1'39.843 0.839
15 Simone CORSI ITA Ioda Racing Project FTR 257.1 1'39.894 0.890
16 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 252.6 1'39.907 0.903
17 Bradley SMITH GBR Tech 3 Racing Tech 3 258.1 1'39.908 0.904
18 Randy KRUMMENACHER SWI GP Team Switzerland Kiefer Racing Kalex 256.5 1'39.952 0.948
19 Alex BALDOLINI ITA NGM Forward Racing Suter 255.9 1'40.008 1.004
20 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX FTR 255.3 1'40.017 1.013
21 Xavier SIMEON BEL Tech 3 B Tech 3 251.3 1'40.164 1.160
22 Mattia PASINI ITA Ioda Racing Project FTR 258.1 1'40.168 1.164
23 Max NEUKIRCHNER GER MZ Racing Team MZ-RE 253.6 1'40.216 1.212
24 Claudio CORTI ITA Italtrans Racing Team Suter 253.4 1'40.245 1.241
25 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Suter 258.2 1'40.264 1.260
26 Jules CLUZEL FRA NGM Forward Racing Suter 253.3 1'40.306 1.302
27 Ricard CARDUS SPA QMMF Racing Team Moriwaki 250.1 1'40.363 1.359
28 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda Singha SAG FTR 258.4 1'40.511 1.507
29 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE 251.7 1'40.555 1.551
30 Raffaele DE ROSA ITA Desguaces La Torre G22 Moriwaki 253.0 1'40.578 1.574
31 Kenan SOFUOGLU TUR Technomag-CIP Suter 254.1 1'40.691 1.687
32 Kev COGHLAN GBR Aeroport de Castello FTR 257.1 1'40.829 1.825
33 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 253.1 1'40.896 1.892
34 Javier FORES SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 251.5 1'41.017 2.013
35 Robertino PIETRI VEN Italtrans Racing Team Suter 254.1 1'41.472 2.468
36 Santiago HERNANDEZ COL SAG Team FTR 254.7 1'41.548 2.544
37 Valentin DEBISE FRA Speed Up FTR 255.6 1'41.953 2.949
38 Mashel AL NAIMI QAT QMMF Racing Team Moriwaki 251.7 1'42.358 3.354
39 Alexander CUDLIN AUS QMMF Racing Team Moriwaki 250.3 1'42.371 3.367
40 Steven ODENDAAL RSA MS Racing Suter 254.6 1'43.635 4.631
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

16:20 | Nemocného Folgera v Malajsii nahradí Michael van der Mark.
15:42 | Dnes je to 6 let, co zahynul Marco Simoncelli.
22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00