Márquez nejrychlejší ve warm-upu třídy do 125ccm

Už při ranním zahřívacím tréninku nejnižší kubatury teploty dosahovaly hodnot přes třicet stupňů, takže den závodu bude pro všechny skutečnou zkouškou. Jakub Kornfeil zajel dobře a obsadil patnáctou příčku.
Márquez nejrychlejší ve warm-upu třídy do 125ccm

Malajsie, Sepang:

Počasí: polojasno
Teplota: 30°C
Vlhkost: 59%
Teplota povrchu: 37°C

GP Malajsie, 125ccm - warm-up:

P. Jezdec                                             Země Tým                                                        Motocykl Čas Ztráta
1 Marc MARQUEZ SPA Red Bull Ajo Motorsport Derbi 2'13.767
2 Nicolas TEROL SPA Bancaja Aspar Team Aprilia 2'14.048 0.281
3 Bradley SMITH GBR Bancaja Aspar Team Aprilia 2'14.599 0.832
4 Pol ESPARGARO SPA Tuenti Racing Derbi 2'14.643 0.876
5 Efren VAZQUEZ SPA Tuenti Racing Derbi 2'15.060 1.293
6 Sandro CORTESE GER Avant Mitsubishi Ajo Derbi 2'15.428 1.661
7 Randy KRUMMENACHER SWI Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 2'15.904 2.137
8 Luis SALOM SPA Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 2'16.109 2.342
9 Danny WEBB GBR Andalucia Cajasol Aprilia 2'16.404 2.637
10 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Cajasol Aprilia 2'16.622 2.855
11 Johann ZARCO FRA WTR San Marino Team Aprilia 2'16.765 2.998
12 Simone GROTZKYJ ITA Fontana Racing Aprilia 2'17.052 3.285
13 Adrian MARTIN SPA Aeroport de Castello - Ajo Aprilia 2'17.256 3.489
14 Danny KENT GBR Lambretta Reparto Corse Lambretta 2'17.348 3.581
15 Jakub KORNFEIL CZE Racing Team Germany Aprilia 2'17.440 3.673
16 Tomoyoshi KOYAMA JPN Racing Team Germany Aprilia 2'17.498 3.731
17 Marcel SCHROTTER GER Interwetten Honda 125 Honda 2'17.821 4.054
18 Jasper IWEMA NED CBC Corse Aprilia 2'17.935 4.168
19 Lorenzo SAVADORI ITA Matteoni Racing Aprilia 2'18.115 4.348
20 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 2'18.190 4.423
21 Louis ROSSI FRA CBC Corse Aprilia 2'18.316 4.549
22 Sturla FAGERHAUG NOR AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 2'18.573 4.806
23 Marco RAVAIOLI ITA Lambretta Reparto Corse Lambretta 2'18.646 4.879
24 Esteve RABAT SPA Blusens-STX Aprilia 2'19.323 5.556
25 Luca MARCONI ITA Ongetta Team Aprilia 2'19.667 5.900
26 Tommaso GABRIELLI ITA Ongetta Team Aprilia 2'21.642 7.875

Jonas FOLGER GER Ongetta Team Aprilia

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

16:20 | Nemocného Folgera v Malajsii nahradí Michael van der Mark.
15:42 | Dnes je to 6 let, co zahynul Marco Simoncelli.
22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00