Jorge Martin v nemocnici Zdroj: Instagram J. Martina

Jorge Martin v nemocnici | Zdroj: Instagram J. Martina

Martin a di Giannantonio využili přestávku k absolvování plánovaných operací

Jorge Martin a Fabio di Giannantonio se rozhodli využít letní přestávku k vyřešení svých zdravotních obtíží. Di Giannantonio podstoupil operaci předloktí a Martin byl na operaci s nohou.

Koncem června jezdci absolvovali Velkou cenu Nizozemska a nyní mají více než měsíc dlouhou letní přestávku. Někteří vyrazili na dovolenou, jiní se léčí ze zranění. Jedním z těch, kteří řeší zdravotní potíž, je například Jorge Martin. Jezdec týmu Pramac Racing včera na sociálních sítích informoval své sledující o tom, že podstoupil chirurgický zákrok. Martin svůj problém konkrétně nespecifikoval, ale z fotky, kterou zveřejnil, lze poznat, že se jednalo o zákrok v oblasti dolní končetiny.

Dalším jezdcem, který byl v těchto dnech na operaci, je Fabio di Giannantonio. Ital dnes na sociální sítě přidal fotku, jak leží na nemocničním lůžku s ovázaným předloktím. K tomu připojil informaci, že podstoupil chirurgický zákrok, aby byl ve stoprocentní kondici pro závod ve Velké Británii. Dále ještě dodal, že vše proběhlo dobře a poděkoval fanouškům za zprávy.

Kromě Martina a di Giannantonia jsou krátce po operaci také Quartararo (palec levé nohy) a Rins (holenní a lýtková kost). Se zraněním se mimo jiné potýkají i Marc Márquez, Joan Mir a bratři Espargarovi. Mir má zraněnou ruku. Márqueze trápí palec, kotník a žebra. Aleix Espargaro si v červnu při pádu z kola zranil kotník. Pol Espargaro se zotavuje z mnohačetných zranění, která utrpěl v úvodu letošní sezóny. Další závod se jede až 6. srpna, takže jezdci mají stále ještě zhruba měsíc na to, aby se plně zotavili.

Foto: Pramac Racing, Gresini, Instagram F. di Giannantonia, Instagram J. Martina

Doporučujeme

Články odjinud