McPhee nepojede ani v Argentině

McPhee nepojede ani v Argentině

John McPhee se zranil krátce před závodem v Indonésii. Závod na okruhu Mandalika tak musel vynechat a nyní je už jisté, že nepojede ani v Argentině.

John McPhee měl nehodu při tréninku jen několik málo dní před Velkou cenou Indonésie. Jezdec si při nehodě zlomil dva obratle, takže musel závod na okruhu Mandalika vynechat. 

Zranění nevyžadovalo operaci, takže se McPhee hned pustil do intenzivní fyzioterapie s cílem připravit se na Argentinu, ale nakonec ani tam do závodu nenastoupí. Po důkladné prohlídce mu totiž lékaři oznámili, že na zotavení bude potřebovat více času.

„Každý den jsem pracoval se svým fyzioterapeutem s cílem vrátit se už v Argentině, ale bohužel po dalších kontrolách mi bylo sděleno, že vzhledem k aktuálnímu stavu zlomeniny je příliš brzy na návrat,“ napsal McPhee na sociální sítě. „Nyní se soustředíme na Texas. Budu tedy mít o týden více na zotavení. Jsem zklamaný, že nebudu závodit v Argentině, protože tu trať miluji, ale těším se, až budu zpátky silnější v Texasu,“ dodal jezdec.

Foto: Václav Duška Jr.

Doporučujeme

Články odjinud