Mika Kallio v Portugalsku nahradí Lecuonu

Iker Lecuona měl pozitivní test na koronavirus. V Portugalsku místo něj pojede zkušený finský jezdec Mika Kallio.
Mika Kallio v Portugalsku nahradí Lecuonu

První závod ve Valencii musel Iker Lecuona vynechat, protože se nacházel v karanténě. Koronavirem se totiž nakazil Lecuonův bratr a asistent v jedné osobě. Vzhledem k tomu, že Lecuona sdílí se svým bratrem byt, tak musel zůstat deset dní v karanténě, přestože on sám měl testy negativní.

Lecuona má koronavirus, ve Valencii nakonec nepojede

Lecuona má koronavirus, ve Valencii nakonec nepojede

Po posledním negativním testu na konci karantény odjel Lecuona do Valencie s tím, že se v sobotu vrátí na dráhu a pojede druhý závod ve Valencii. Nicméně po příjezdu do Valencie měl jezdec pozitivní test na koronavirus, takže se nakonec závodu zúčastnit nemohl.

Tento týden se jede poslední závod roku v Portugalsku a i tam nakonec bude Lecuona chybět. Nahradí jej zkušený finský závodník Mika Kallio. Fin naposledy jezdil v MotoGP v loňském roce, kdy v několika posledních závodech roku nahradil Johanna Zarca, který předčasně opustil tým KTM.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz