Miller bude pokračovat s týmem Pramac Racing i v roce 2020

Jack Miller a tým Pramac Racing oficiálně oznámili, že jejich spolupráce bude pokračovat i v příštím roce.
Miller bude pokračovat s týmem Pramac Racing i v roce 2020

Minulý týden se spekulovalo o možnosti, že by Jack Miller nemusel prodloužit s týmem Pramac Racing a že by jej mohl nahradit Jorge Lorenzo. Následně tým Repsol Honda sdělil, že trvá na tom, aby Lorenzo dodržel svou smlouvu, kterou má s týmem na příští rok. Tím tedy možnost Lorenzova přestupu padla.

Miller by rád jezdil za tovární tým

Miller by rád jezdil za tovární tým

Nyní už je jasné i to, co bude dále s Jackem Millerem. Začátkem roku Miller sdělil, že by příští rok rád jezdil u továrního týmu. Dokonce se spekulovalo o tom, že by mohl nahradit Petrucciho u tovární Ducati, ale nestalo se tak. Australan zůstane u týmu Pramac Racing i v roce 2020. O postup do továrního týmu se může pokusit v dalším roce.

Aktuálně je Miller osmý v průběžném hodnocení šampionátu a na kontě má 86 bodů. Jeho dosavadním maximálním bodovým ziskem za jednu celou sezónu MotoGP je 91 bodů z loňského roku, což je vzhledem k počtu zbývajících závodů velmi pravděpodobné, že letos překoná.

Zdroj: motogp.com, foto: Pramac

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.