Miller bude pokračovat s týmem Pramac Racing i v roce 2020

Jack Miller a tým Pramac Racing oficiálně oznámili, že jejich spolupráce bude pokračovat i v příštím roce.
Miller bude pokračovat s týmem Pramac Racing i v roce 2020

Minulý týden se spekulovalo o možnosti, že by Jack Miller nemusel prodloužit s týmem Pramac Racing a že by jej mohl nahradit Jorge Lorenzo. Následně tým Repsol Honda sdělil, že trvá na tom, aby Lorenzo dodržel svou smlouvu, kterou má s týmem na příští rok. Tím tedy možnost Lorenzova přestupu padla.

Miller by rád jezdil za tovární tým

Miller by rád jezdil za tovární tým

Nyní už je jasné i to, co bude dále s Jackem Millerem. Začátkem roku Miller sdělil, že by příští rok rád jezdil u továrního týmu. Dokonce se spekulovalo o tom, že by mohl nahradit Petrucciho u tovární Ducati, ale nestalo se tak. Australan zůstane u týmu Pramac Racing i v roce 2020. O postup do továrního týmu se může pokusit v dalším roce.

Aktuálně je Miller osmý v průběžném hodnocení šampionátu a na kontě má 86 bodů. Jeho dosavadním maximálním bodovým ziskem za jednu celou sezónu MotoGP je 91 bodů z loňského roku, což je vzhledem k počtu zbývajících závodů velmi pravděpodobné, že letos překoná.

Zdroj: motogp.com, foto: Pramac

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


10. října | Fabio di Giannatonio dnes slaví 21 let.
10. října | V roce 2022 se MotoGP vrátí do Brazílie: odkaz
6. října | Migno obdržel penalizaci za incident, který způsobil v dnešním závodě. V Japonsku se posune na roštu o šest míst vzad. odkaz
6. října | Márquez stejně jako v Misanu opět překonal Quartarara a vítězí v závodě: odkaz
6. října | Márquez slaví osmý titul: odkaz