Miller by rád jezdil za tovární tým

Minulý týden v Austinu vybojoval Miller třetí místo. Toto umístění mu zvedlo sebevědomí. Australan přiznal, že by rád jezdil za tovární tým.
Miller by rád jezdil za tovární tým

Minulou neděli se Jack Miller v Austinu probojoval až na podium. Bylo to poprvé od Assenu roku 2016, co se Miller dostal na podium. V průběžném pořadí je nyní Miller na šesté pozici, přičemž na pátého Danila Petrucciho, který nyní jezdí za tovární tým Ducati, ztrácí pouhý jeden bod.

V Austinu byl Miller nejvýše umístěným jezdcem na motocyklu značky Ducati. Andrea Dovizioso se po nepodařené kvalifikaci dostal na čtvrté místo, Petrucci dojel šestý a Millerův týmový kolega Bagnaia dorazil do cíle jako devátý.

MotoGP v Austinu: Ohlasy prvních pěti v cíli

MotoGP v Austinu: Ohlasy prvních pěti v cíli

V Kataru musel Miller odstoupit kvůli problému s utrženým sedadlem. V Argentině obsadil čtvrté místo a nyní v Austinu dojel třetí. Díky dobrým výsledkům stouplo Millerovo sebevědomí a po Austinu jezdec přiznal, že by v budoucnu rád jezdil za tovární tým.

„Samozřejmě, že mým hlavním cílem je zajistit si místo u továrního týmu. Snad by to mohlo být s Ducati,“ řekl Miller po Austinu.

Momentálně je jisté pouze to, že Danilo Petrucci má u tovární Ducati smlouvu pouze na jeden rok a nemusí mu být prodloužena, takže Miller není bez šancí na to, že by se mu jeho sen mohl splnit.

Zdroj: motogp.com, foto: Pramac Racing

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.