Miller prodloužil smlouvu s Ducati na příští rok

Jack Miller zůstane jezdcem Ducati i v příštím roce. Tým to dnes oficiálně oznámil.

Australský závodník Jack Miller v předchozích třech letech jezdil u týmu Pramac Racing. Letos se posunul do tovární Ducati. Úvod letošní sezóny měl komplikovaný, protože jej trápil problém s předloktím. Po operaci už se mu ovšem začalo dařit. Vyhrál závod v Jerezu a o dva týdny později si připsal další výhru v Le Mans.

A nyní už je jisté, že Miller na konci roku Ducati neopustí. Tým dnes oficiálně oznámil, že se s Millerem domluvili na prodloužení smlouvy na příští rok.

MotoGP: Miller si vyjel druhou výhru v řadě, na podium jej doprovodili dva Francouzi

MotoGP: Miller si vyjel druhou výhru v řadě, na podium jej doprovodili dva Francouzi

„Jsem nadšený, že budu moci pokračovat ve svém dobrodružství s týmem Ducati Lenovo i v příští sezóně!“ sdělil Miller při příležitosti podpisu nové smlouvy. „Nosit tyto barvy je pro mě velkou poctou a dokázat vyhrát poslední dva závody na Desmosedici GP je pro mě jako sen! Nebylo by to možné bez velké podpory, kterou jsem během posledních měsíců dostal od Ducati a celého týmu. Chci poděkovat lidem jako Gigi, Paolo, Davide a Claudio za jejich důvěru. Nyní se mohu soustředit pouze na aktuální sezónu. Jsme čtvrtí v pořadí, nedaleko za vedoucím jezdcem, přičemž sezóna bude ještě dlouhá. Budu se snažit pokračovat v tomto pozitivním trendu a bojovat o titul. Forza Ducati!“ dodal Australan.

Zdroj: Ducati, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.