Moto2: Deštivému dopoledni kraloval Folger

Německý jezdec Jonas Folger byl nejrychlejší v deštivém brněnském warm upu. Následovali Danny Kent a Sandro Cortese. "Vodník" West je s týmem Montáže Brož Racing na sedmé pozici.
Moto2: Deštivému dopoledni kraloval Folger

GP České republiky - Moto2, warm up

P. Jezdec Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Jonas FOLGER Kalex 246,9 2'17,297  
2 Danny KENT Kalex 244,2 2'17,407 0,11
3 Sandro CORTESE Kalex 245,9 2'17,790 0,493
4 Hafizh SYAHRIN Kalex 244,7 2'17,981 0,684
5 Alex MARQUEZ Kalex 244,2 2'18,014 0,717
6 Miguel OLIVEIRA Kalex 243 2'18,070 0,773
7 Anthony WEST Suter 240,6 2'18,135 0,838
8 Sam LOWES Kalex 244,1 2'18,149 0,852
9 Luca MARINI Kalex 244,3 2'18,292 0,995
10 Simone CORSI Speed Up 242,4 2'19,011 1,714
11 Takaaki NAKAGAMI Kalex 246 2'19,075 1,778
12 Julian SIMON Speed Up 242,5 2'19,119 1,822
13 Alex RINS Kalex 247 2'19,130 1,833
14 Franco MORBIDELLI Kalex 243 2'19,351 2,054
15 Lorenzo BALDASSARRI Kalex 242,6 2'19,367 2,07
16 Xavier SIMEON Speed Up 245,2 2'19,439 2,142
17 Axel PONS Kalex 242 2'19,775 2,478
18 Isaac VINALES Tech 3 243,2 2'20,032 2,735
19 Xavi VIERGE Tech 3 241,6 2'20,281 2,984
20 Edgar PONS Kalex 245,5 2'20,811 3,514
21 Marcel SCHROTTER Kalex 241,2 2'20,915 3,618
22 Johann ZARCO Kalex 245 2'21,014 3,717
23 Mattia PASINI Kalex 240,6 2'21,085 3,788
24 Jesko RAFFIN Kalex 242,3 2'21,269 3,972
25 Remy GARDNER Kalex 242,8 2'21,655 4,358
26 Robin MULHAUSER Kalex 240,8 2'22,499 5,202
27 Dominique AEGERTER Kalex 240,5 2'22,629 5,332
28 Ratthapark WILAIROT Kalex 241,1 2'23,568 6,271
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

7:32 | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
7:30 | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.
6:00 | Fenatiho velký pád: odkaz
3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00