Moto2: Mladší z bratrů Aoyamových testoval v Albacete

Shuhei Aoyama pojede ve španělském CEV s týmem BQR Honda.
Shuhei Aoyama, mladší bratr vedoucího jezdce čtvrtlitrové kubatury Hiroshi Aoyamy, tento týden testoval na španělském okruhu Albacete motocykl týmu BQR Honda třídy Moto2.

Japonec využil test k tomu, aby se co nejlépe připravil na čtvrtý závod ve španělském národním šampionátu CEV, který je na programu na stejném okruhu v Albacete už sedmadvacátého září.

Ayoama si motocykl Honda Moto2 stačil otestovat jen ve čtyřiceti kolech, protože díky dešti nebyly podmínky na dráze nejlepší. „Chci poděkovat BQR za tuto příležitost,“ uvedl Shuhei Aoyama, který už má své zkušenosti z mistrovství světa silničních motocyklů.

„Poprvé jsem jezdil s motocyklem Moto2 v Brně, ale tentokrát to byl skutečný test. Skončili jsme brzy kvůli dešti a technickému problému, ale na první řádný test to nebylo vůbec špatné,“ uvedl závěrem jezdec, který se letos umístil v závodu čtvrtlitrové kubatury japonské Grand Prix na parádním šestém místě.

Později bylo rovněž potvrzeno, že Aoyama bude pro tým BQR závodit v posledních čtyřech závodech španělského šampionátu CEV počínaje závodem koncem září na okruhu v Albacete. Testů se také účastnili další dva jezdci motocyklů třídy Moto2 Aleix Espargaro a Daniel Rivas.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

18. února | Márquez po pádu v zatáčce č. 12: odkaz
18. února | Na thajskou dráhu dnes zavítal had: odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 25 let.
16. února | Rossi odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 39 let.