Moto2: Nejlepší čas argentinského warm upu zajel Lowes

Sam Lowes byl nejrychlejší v neděli dopoledne (argentinského času). Dále se seřadili Jonas Folger a Sandro Cortese.
Moto2: Nejlepší čas argentinského warm upu zajel Lowes

GP Argentiny - Moto2, warm up

P. Jezdec Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Sam LOWES Speed Up 259,9 1'43,167  
2 Jonas FOLGER Kalex 265,7 1'43,270 0,103
3 Sandro CORTESE Kalex 264,8 1'43,299 0,132
4 Thomas LUTHI Kalex 264,1 1'43,429 0,262
5 Xavier SIMEON Kalex 258,9 1'43,487 0,32
6 Randy KRUMMENACHER Kalex 261,5 1'43,581 0,414
7 Tito RABAT Kalex 262,6 1'43,607 0,44
8 Hafizh SYAHRIN Kalex 265,5 1'43,628 0,461
9 Simone CORSI Kalex 257,9 1'43,630 0,463
10 Takaaki NAKAGAMI Kalex 262,8 1'43,637 0,47
11 Anthony WEST Speed Up 263,7 1'43,663 0,496
12 Alex RINS Kalex 263,6 1'43,678 0,511
13 Julian SIMON Speed Up 265,4 1'43,737 0,57
14 Mika KALLIO Kalex 265,2 1'43,769 0,602
15 Franco MORBIDELLI Kalex 263,9 1'43,802 0,635
16 Lorenzo BALDASSARRI Kalex 260 1'43,848 0,681
17 Alex MARQUEZ Kalex 267,5 1'43,858 0,691
18 Luis SALOM Kalex 271,3 1'43,947 0,78
19 Johann ZARCO Kalex 261,5 1'43,965 0,798
20 Ricard CARDUS Tech 3 262,4 1'44,017 0,85
21 Dominique AEGERTER Kalex 267,3 1'44,024 0,857
22 Azlan SHAH Kalex 264 1'44,093 0,926
23 Marcel SCHROTTER Tech 3 265,2 1'44,098 0,931
24 Steven ODENDAAL Kalex 263,5 1'44,150 0,983
25 Louis ROSSI Tech 3 265,1 1'44,595 1,428
26 Robin MULHAUSER Kalex 263,9 1'45,083 1,916
27 Thitipong WAROKORN Kalex 263,7 1'45,291 2,124
28 Florian ALT Suter 268,6 1'45,413 2,246
29 Jesko RAFFIN Kalex 262,4 1'45,999 2,832
30 Zaqhwan ZAIDI Suter 260,8 1'46,024 2,857
5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00