Moto2: Nejrychlejším závodníkem prostřední třídy byl v pátek dopoledne Redding

Trénink začal hromadnou nehodou, ale naštěstí jsou všichni tři účastníci v pořádku. První tři pozice obsadili Scott Redding, Pol Espargaro a Dominique Aegerter.
Moto2: Nejrychlejším závodníkem prostřední třídy byl v pátek dopoledne Redding

GP Velké Británie - Moto2, 1. volný trénink

P. Jezdec Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Scott REDDING Kalex 257.5 2'09.034  
2 Pol ESPARGARO Kalex 262.3 2'09.093 0.059 
3 Dominique AEGERTER Suter 259.2 2'09.140 0.106 
4 Johann ZARCO Suter 263.2 2'09.263 0.229 
5 Esteve RABAT Kalex 259.8 2'09.270 0.236 
6 Danny KENT Tech 3 260.8 2'09.291 0.257 
7 Mika KALLIO Kalex 262.0 2'09.419 0.385 
8 Takaaki NAKAGAMI Kalex 259.9 2'09.447 0.413 
9 Alex DE ANGELIS Speed Up 260.7 2'09.550 0.516 
10 Jordi TORRES Suter 258.1 2'09.667 0.633 
11 Mattia PASINI Speed Up 259.4 2'09.775 0.741 
12 Thomas LUTHI Suter 262.0 2'09.804 0.770 
13 Simone CORSI Speed Up 261.9 2'09.870 0.836 
14 Ricard CARDUS Speed Up 261.5 2'09.883 0.849 
15 Xavier SIMEON Kalex 257.1 2'10.258 1.224 
16 Toni ELIAS Kalex 257.6 2'10.270 1.236 
17 Nicolas TEROL Suter 260.4 2'10.273 1.239 
18 Marcel SCHROTTER Kalex 258.0 2'10.301 1.267 
19 Gino REA FTR 254.8 2'10.568 1.534 
20 Anthony WEST Speed Up 256.8 2'10.635 1.601 
21 Julian SIMON Kalex 259.1 2'10.705 1.671 
22 Randy KRUMMENACHER Suter 256.5 2'11.008 1.974 
23 Axel PONS Kalex 258.2 2'11.473 2.439 
24 Alberto MONCAYO Speed Up 260.3 2'11.519 2.485 
25 Louis ROSSI Tech 3 258.8 2'11.623 2.589 
26 Jason O'HALLORAN Motobi 254.2 2'11.624 2.590 
27 Yuki TAKAHASHI Moriwaki 255.5 2'11.651 2.617 
28 Steven ODENDAAL Speed Up 257.3 2'12.328 3.294 
29 Sandro CORTESE Kalex 258.4 2'12.434 3.400 
30 Dani RIVAS Kalex 253.7 2'12.662 3.628 
31 Rafid Topan SUCIPTO Speed Up 255.6 2'15.143 6.109 
32 Doni Tata PRADITA Suter 253.6 2'15.298 6.264 
33 Thitipong WAROKORN Suter 253.5 2'15.336 6.302 
5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00