Moto2: Provizorní seznam týmů pro sezonu 2010

Celkem třiadvacet týmů a sedmatřicet jezdců.

Výběrová komise složená ze zástupců FIM, Dorny a IRTA se pátého listopadu ve Valencii usnesla na provizorním seznamu týmů třídy Moto2 pro sezonu 2010.

Jedná se celkem o třiadvacet týmů se sedmatřiceti jezdci, kteří splnili podmínky pro přijetí. Komise rovněž vybrala týmy v pozici náhradníka pro případ, že některý z níže uvedených týmů do sezony 2010 z nějakého důvodu nenastoupí.

Seznam týmů třídy Moto2 pro rok 2010:

- Tým

Počet jezdců

1. AJO MOTORSPORT

1

2. CAMPETELLA RACING

1

3. CARDION AB MOTORACING

1

4. CIP MOTO - GP250

1

5. EMMI - CAFFE LATTE

1

6. G22 RACING TEAM

2

7. HAYATE RACING TEAM

2

8. HONDA GRESINI

2

9. JIR

2

10. KINO RACING

1

11. MAPFRE ASPAR TEAM

2

12. MATTEONI RACING

1

13. PONS RACING

2

14. PROMORACING

2

15. RACING TEAM BY QUERESENO

2

16. RACING TEAM GERMANY

1

17. SCOT RACING TEAM 250

2

18. SPEEDUP APRILIA

2

19. SPRINT TECNOLOGY RACING

2

20. STOP AND GO RACING TEAM S.L.

2

21. TECH 3

2

22. VIESSMANN KIEFER RACING

2

23. WTR SAN MARINO TEAM

1

7:32 | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
7:30 | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.
6:00 | Fenatiho velký pád: odkaz
3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00