Moto2: Rabat se v sobotu dopoledne vrátil na první místo

Esteve Rabat byl nejrychlejší ve třetím volném tréninku. Za sebou nechal Toma Lüthiho a Sama Lowese.
Moto2: Rabat se v sobotu dopoledne vrátil na první místo

GP České republiky - Moto2, 3. volný trénink

P. Jezdec Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Esteve RABAT Kalex 251,5 2'02,635  
2 Thomas LUTHI Suter 253,6 2'02,733 0,098
3 Sam LOWES Speed Up 252,9 2'02,927 0,292
4 Sandro CORTESE Kalex 252,8 2'02,977 0,342
5 Mika KALLIO Kalex 254,7 2'03,061 0,426
6 Jonas FOLGER Kalex 249,7 2'03,144 0,509
7 Dominique AEGERTER Suter 251,6 2'03,202 0,567
8 Julian SIMON Kalex 252,0 2'03,439 0,804
9 Maverick VINALES Kalex 253,9 2'03,441 0,806
10 Jordi TORRES Suter 252,3 2'03,536 0,901
11 Franco MORBIDELLI Kalex 252,9 2'03,582 0,947
12 Xavier SIMEON Suter 253,1 2'03,582 0,947
13 Johann ZARCO Caterham Suter 250,9 2'03,591 0,956
14 Simone CORSI Kalex 252,5 2'03,597 0,962
15 Takaaki NAKAGAMI Kalex 249,9 2'03,645 1,010
16 Luis SALOM Kalex 254,4 2'03,664 1,029
17 Mattia PASINI Kalex 251,6 2'03,690 1,055
18 Axel PONS Kalex 255,5 2'03,742 1,107
19 Marcel SCHROTTER Tech 3 252,4 2'03,863 1,228
20 Randy KRUMMENACHER Suter 252,1 2'04,164 1,529
21 Nicolas TEROL Suter 254,4 2'04,275 1,640
22 Hafizh SYAHRIN Kalex 251,8 2'04,338 1,703
23 Louis ROSSI Kalex 252,7 2'04,357 1,722
24 Lorenzo BALDASSARRI Suter 251,6 2'04,392 1,757
25 Gino REA Suter 255,5 2'04,480 1,845
26 Ricard CARDUS Tech 3 255,4 2'04,577 1,942
27 Anthony WEST Speed Up 252,6 2'04,837 2,202
28 Josh HERRIN Caterham Suter 255,6 2'05,139 2,504
29 Lucas MAHIAS Transfiormers 243,5 2'05,141 2,506
30 Tetsuta NAGASHIMA TSR 250,7 2'05,240 2,605
31 Roman RAMOS Speed Up 251,3 2'05,286 2,651
32 Riccardo RUSSO Suter 252,1 2'05,421 2,786
33 Robin MULHAUSER Suter 253,5 2'05,605 2,970
34 Azlan SHAH Kalex 249,6 2'05,674 3,039
35 Thitipong WAROKORN Kalex 250,2 2'06,272 3,637
36 Miroslav POPOV Suter 251,2 2'06,921 4,286
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

17. října | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.
16. října | Narozeniny dnes slaví Casey Stoner (32 let), Andrea Locatelli (21 let) a Nicolo Bulega (18 let).
15. října | Závod Moto3 vyhrál Fenati, Mir bez bodů, takže o titulu ještě není rozhodnuto.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00