Moto2: Seznam vybraných týmů pro sezonu 2010

Do měsíce musí týmy zaplatit kauci a oznámit jména jezdců.

Výběrová komise složená z delegátů FIM, Dorny a IRTA vydala v pátek druhého října seznam týmů, které budou v roce 2010 tvořit startovní rošt nové kubatury Moto2. Jedná se o pětadvacet týmů, celkem devětatřicet závodníků plus dva týmy a deset jezdců v pozici náhradníka.

Vybrané týmy musí do druhého listopadu oznámit jména svých jezdců a složit IRTA kauci. Pokud některý z týmů vybere jezdce, jenž nebude pro Výběrovou komisi přijatelný nebo některý z týmů nebude mít zaplacenou kauci, bude nahrazen týmem zapsaným v náhradním seznamu.

Seznam týmů a počet jezdců + náhradník:

Č. Tým Jezdec Náhradník
1 AJO MOTORSPORT 1 (1)
2 BALATON RACING TEAM 250 1  
3 CAMPETELLA RACING 1  
4 CARDION AB MOTORACING 1  
5 CIP MOTO - GP250 1 (1)
6 EMMI - CAFFE LATTE 1  
7 G22 RACING TEAM 2  
8 HAYATE RACING TEAM 2  
9 HONDA GRESINI 2  
10 JIR 2  
11 KINO RACING 1 (1)
12 MAPFRE ASPAR TEAM 2  
13 MATTEONI RACING 1 (1)
14 PONS RACING PEPE WORLD 2  
15 PRAMAC RACING 2  
16 RACING TEAM BY QUERESENO 2  
17 RACING TEAM GERMANY 1 (1)
18 SCOT RACING TEAM 250 2  
19 SPEEDUP APRILIA 2  
20 SPRINT TECNOLOGY RACING 2  
21 STOP AND GO RACING TEAM S.L. 2  
22 TEAM ROBERTS 2  
23 TECH 3 2  
24 VIESSMANN KIEFER RACING 1 (1)
25 WTR SAN MARINO TEAM 1  

Seznam náhradních týmů:

Č.  Tým                                               Jezdec  Náhradník
1 MZ 2  
2 PROMORACING 2  
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

16. října | Zraněného Bulegu nahradí Celestino Vietti Ramus.
16. října | Nicolo Bulega, který dnes slaví 19 let, bude muset vynechat závod v Japonsku a pravděpodobně i v Austrálii. Jezdec… odkaz
16. října | Gabriel Rodrigo pojede příští rok u týmu Gresini Racing v Moto3. odkaz
16. října | Casey Stoner dnes slaví 33 let. odkaz
10. října | Fabio di Giannantonio dnes slaví 20 let.

Harmonogram

GP Japonska, Motegi
Pátek 19. října
Moto3 1. trénink   02:00–02:40
MotoGP 1. trénink   02:55–03:40
Moto2 1. trénink   03:55–04:40
Moto3 2. trénink   06:10–06:50
MotoGP 2. trénink   07:05–07:50
Moto2 2. trénink   08:05–08:50
Sobota 20. října
Moto3 3. trénink   02:00–02:40
MotoGP 3. trénink   02:55–03:40
Moto2 3. trénink   03:55–04:40
Moto3 kvalifikace   05:35–06:15
MotoGP 4. trénink   06:30–07:00
MotoGP 1. kvalifikace   07:10–07:25
MotoGP 2. kvalifikace   07:35–07:50
Moto2 kvalifikace   08:05–08:50
Neděle 21. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00