Moto2: Třídenní test v Barceloně

Neoficiální časy střední třídy Moto2 od středy 17. února do pátku 19. února 2010. Hned tři první jezdci mají naprosto stejný čas.

Test Moto2, Barcelona - středa 17. února 2010:


Jezdec Tým Motocykl Čas na kolo
1. Roberto Rolfo Italtrans STR SUTER 01:51,3
2. Shoya Tomizawa Technomag-CIP SUTER 01:52,7
3. Dominique Aegerter Technomag-CIP SUTER 01:53,4
4. Vincent Lombois Marc VDS Racing Team SUTER 01:54,4
5. Mashel Al Naimi Blusens STX BQR-MOTO2 01:56,2
6. Sergio Gadea Pons Racing PONS KALEX 01:56,2
7. Axel Pons Pons Racing PONS KALEX 01:56,3
8. Scott Redding Marc VDS Racing Team SUTER 01:56,7
9. Yonni Hernández Blusens STX BQR-MOTO2 02:00,2
10. Yannick Guerra G22 HolidayGym MORIWAKI 02:04,4
11. Kenny Noyes Jack&Jones by A. Banderas PROMOHARRIS 02:08,7

Test Moto2, Barcelona - čtvrtek 18. února 2010:


Jezdec Tým Motocykl Čas na kolo
1. Shoya Tomizawa Technomag-CIP SUTER 01:49,4
2. Jules Cluzel Forward Racing SUTER 01:49,6
3. Yonni Hernández Blusens STX BQR-MOTO2 01:49,6
4. Julian Simon Mapfre Aspar Team RSV 01:49,8
5. Yuki Takahashi Tech 3 Racing TECH3 01:49,8
6. Kenny Noyes Jack&Jones by A. Banderas PROMOHARRIS 01:49,9
7. Roberto Rolfo Italtrans STR SUTER 01:50,0
8. Claudio Corti Forward Racing SUTER 01:50,1
9. Alex Baldolini Caretta Technology I.C.P. 01:50,3
10. Dominique Aegerter Technomag-CIP SUTER 01:50,7
11. Mike di Meglio Mapfre Aspar Team RSV 01:51,0
12. Sergio Gadea Pons Racing PONS KALEX 01:51,0
13. Mashel Al Naimi Blusens STX BQR-MOTO2 01:51,2
14. Fonsi Nieto G22 HolidayGym MORIWAKI 01:51,2
15. Scott Redding Marc VDS Racing Team SUTER 01:51,2
16. Axel Pons Pons Racing PONS KALEX 01:51,4
17. Raffaele De Rosa Tech 3 Racing TECH3 01:51,5
18. Thomas Luthi Interwetten Moriwaki Racing MORIWAKI 01:51,8
19. Robertino Pietri Italtrans STR SUTER 01:51,9
20. Joan Olivé Jack&Jones by A. Banderas PROMOHARRIS 01:51,9
21. Stefan Bradl Viessmann Kiefer Racing SUTER 01:52,0
22. Karel Abraham Cardion AB Motoracing RSV 01:52,8
23. Vladimir Leonov Vector Kiefer Racing SUTER 01:52,9
24. Yannick Guerra G22 HolidayGym MORIWAKI 01:53,6

Test Moto2, Barcelona -  nejlepší časy 17. až 19. února 2010:


Jezdec Tým Motocykl Čas na kolo
1. Julian Simon Mapfre Aspar Team RSV 01:49,3
2. Shoya Tomizawa Technomag-CIP SUTER 01:49,3
3. Yuki Takahashi Tech 3 Racing TECH 3 01:49,3
4. Jules Cluzel Forward Racing SUTER 01:49,4
5. Anthony West MZ MZ 01:49,4
6. Yonni Hernández Blusens STX BQR-MOTO2 01:49,6
7. Kenny Noyes Jack&Jones by A. Banderas PROMOHARRIS 01:49,9
8. Mike di Meglio Mapfre Aspar Team RSV 01:50,0
9. Roberto Rolfo Italtrans STR SUTER 01:50,0
10. Claudio Corti Forward Racing SUTER 01:50,1
11. Stefan Bradl Viessmann Kiefer Racing SUTER 01:50,3
12. Alex Baldolini Caretta Technology I.C.P. 01:50,3
13. Raffaele De Rosa Tech 3 Racing TECH 3 01:50,5
14. Sergio Gadea Pons Racing PONS KALEX 01:50,5
15. Fonsi Nieto G22 HolidayGym MORIWAKI 01:50,7
16. Axel Pons Pons Racing PONS KALEX 01:50,7
17. Dominique Aegerter Technomag-CIP SUTER 01:50,7
18. Thomas Luthi Interwetten Moriwaki Racing MORIWAKI 01:50,8
19. Scott Redding Marc Vds Racing Team SUTER 01:51,1
20. Mashel Al Naimi Blusens STX BQR-MOTO2 01:51,2
21. Robertino Pietri Italtrans STR SUTER 01:51,7
22. Joan Olivé Jack&Jones by A. Banderas PROMOHARRIS 01:51,9
23. Vladimir Leonov Vector Kiefer Racing SUTER 01:52,3
24. Karel Abraham Cardion AB Motoracing RSV 01:52,8
25. Vincent Lonbois Marc Vds Racing Team SUTER 01:52,8
26. Yannick Guerra G22 HolidayGym MORIWAKI 01:53,2
22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
22. října | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
22. října | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00