Moto3: Po velké bitvě v Brně vítězí di Giannatonio, Kornfeil na podiu!

Aleši, úplně s tebou souhlasím."Dívejte, dívejte dívejte.tak ještě ne!😱

Atmosféra na tribuně C super, gratulace Kubovi za srdcového výkon.

Alo4Fan  |  05. 08. 2018 19:18

Taky jsem byl a nehorázně luxusní atmosféra

Lukkkasss  |  05. 08. 2018 11:57

Fantastický závod, po dlouhé době jsem sledoval a super. Jenom škoda, že výkon komentátorů byl tragický jako vždy.. Směs hysterických přeřeků a nesmyslných blábolů. Škoda...

Taky jsem seděl u telky napjatý jako struna. Tajně jsem doufal, že to Kuba vyhraje, ale na druhou stranu mohl taky dojet za bednou. Výsledek je luxusní a dojet doma bednu je pro všechny kolem nezapomenutelnou událostí! Díky Kubovi za krásný závod a gratulace letí do Brna!

Mno náhodou komentáře Vaška Svobody jsou ty nejlepší, které si umím představit. On je pochodující encyklopedie a to že ve vypjatých situacích je ten hype divný se snad dá omluvit. Pokud by jste chtěl slyšet naprosto tragický komentář, tak ten co byl přímo na okruhu. Komentátor jel pouze vycpávkové tvary typu: "XY předjííííííííždíííí ....tak ještě néééé, oooooooooo, a nyní vidíme dvě YA-MA-HYYYYYY" a podobný bullshit. Vůbec neříkal průjezdy, časy, rozdíly. Při kvalifikacích se nenamáhal říkat kdo jede rychlé kolo a kdo ne, prostě informace, které na Céčku nevidíme a rádi by jsme je tedy slyšeli. Na tomhle by mělo opravdu vedení okruhu zamakat, protože italský a německý komentátor byli o třídu výše a to neměli tolik prostoru.

A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:


10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 28 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 23 let. odkaz
5. prosince | Marc Márquez má za sebou úspěšnou operaci ramene. odkaz
4. prosince | Franco Morbidelli dnes slaví 24 let.
28. listopadu | Joan Mir měl dnes při testu v Jerezu velký pád, ale naštěstí se mu nic vážného nestalo. odkaz