Moto3: Stefano Nepa bude jezdit místo Pereze u týmu Avintia

Vicente Perez a tým Reale Avintia Academy 77 ukončili spolupráci. V Assenu už místo Pereze pojede Stefano Nepa.
Moto3: Stefano Nepa bude jezdit místo Pereze u týmu Avintia

Tým Reale Avintia Academy 77 ve třídě Moto3 a jezdec Vicente Pereze se po vzájemné dohodě rozhodli s okamžitou platností ukončit spolupráci. Perez letos během sedmi závodů, které se už odjely, ani jednou nedokázal bodovat.

„Bohužel se v sedmi dosud odjetých závodech letošní sezóny nepodařilo naplnit očekávání, která od toho obě zúčastněné strany měly,“ sdělil tým v oficiálním prohlášení a dále Perezovi popřál vše dobré do budoucna a poděkoval mu za jeho úsilí a odhodlání, které během spolupráce projevil.

Tým již také prozradil jméno jezdce, který bude ve zbytku sezóny u týmu závodit. Bude to Stefano Nepa. Mladý Ital již letos jeden závod odjel. Jednalo se o start na divokou kartu v GP Španělska. Jezdec tehdy jel pro Fundación Andreas Perez 77. Při tomto závodě dojel Nepa jako devatenáctý.

Nepa nyní tak trochu opakuje situaci z loňského roku, kdy jel na divokou kartu v Mugellu a následně dostal příležitost nahradit od závodu v Assenu až do konce roku Makara Yurchenka u týmu CIP.

Zdroj a foto: motogp.com

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz