Moto3: Stefano Nepa bude jezdit místo Pereze u týmu Avintia

Vicente Perez a tým Reale Avintia Academy 77 ukončili spolupráci. V Assenu už místo Pereze pojede Stefano Nepa.
Moto3: Stefano Nepa bude jezdit místo Pereze u týmu Avintia

Tým Reale Avintia Academy 77 ve třídě Moto3 a jezdec Vicente Pereze se po vzájemné dohodě rozhodli s okamžitou platností ukončit spolupráci. Perez letos během sedmi závodů, které se už odjely, ani jednou nedokázal bodovat.

„Bohužel se v sedmi dosud odjetých závodech letošní sezóny nepodařilo naplnit očekávání, která od toho obě zúčastněné strany měly,“ sdělil tým v oficiálním prohlášení a dále Perezovi popřál vše dobré do budoucna a poděkoval mu za jeho úsilí a odhodlání, které během spolupráce projevil.

Tým již také prozradil jméno jezdce, který bude ve zbytku sezóny u týmu závodit. Bude to Stefano Nepa. Mladý Ital již letos jeden závod odjel. Jednalo se o start na divokou kartu v GP Španělska. Jezdec tehdy jel pro Fundación Andreas Perez 77. Při tomto závodě dojel Nepa jako devatenáctý.

Nepa nyní tak trochu opakuje situaci z loňského roku, kdy jel na divokou kartu v Mugellu a následně dostal příležitost nahradit od závodu v Assenu až do konce roku Makara Yurchenka u týmu CIP.

Zdroj a foto: motogp.com

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


14:03 | Závod MotoGP už je sice za námi, ale pozor, dnešní program tím ještě nekončí. Ve 14:30 se ještě pojede závod třídy Moto2.
14:02 | Márquez dnes jel svou 200. Grand Prix a oslavil ji vítězstvím. odkaz
14:01 | Marc Márquez dnes nedal nikomu šanci a dojel si pro další vítězství. Za dva týdny v Thajsku už bude mít první šanci na to, aby si zajistil další titul. odkaz
14:00 | Rins se omlouvá Morbidellimu za incident v úvodu závodu: odkaz
21. září | Pol Espargaro musí vynechat zbytek závodního programu v Aragonii kvůli zlomenině levého zápěstí. odkaz