Moto3: Stefano Nepa bude jezdit místo Pereze u týmu Avintia

Vicente Perez a tým Reale Avintia Academy 77 ukončili spolupráci. V Assenu už místo Pereze pojede Stefano Nepa.
Moto3: Stefano Nepa bude jezdit místo Pereze u týmu Avintia

Tým Reale Avintia Academy 77 ve třídě Moto3 a jezdec Vicente Pereze se po vzájemné dohodě rozhodli s okamžitou platností ukončit spolupráci. Perez letos během sedmi závodů, které se už odjely, ani jednou nedokázal bodovat.

„Bohužel se v sedmi dosud odjetých závodech letošní sezóny nepodařilo naplnit očekávání, která od toho obě zúčastněné strany měly,“ sdělil tým v oficiálním prohlášení a dále Perezovi popřál vše dobré do budoucna a poděkoval mu za jeho úsilí a odhodlání, které během spolupráce projevil.

Tým již také prozradil jméno jezdce, který bude ve zbytku sezóny u týmu závodit. Bude to Stefano Nepa. Mladý Ital již letos jeden závod odjel. Jednalo se o start na divokou kartu v GP Španělska. Jezdec tehdy jel pro Fundación Andreas Perez 77. Při tomto závodě dojel Nepa jako devatenáctý.

Nepa nyní tak trochu opakuje situaci z loňského roku, kdy jel na divokou kartu v Mugellu a následně dostal příležitost nahradit od závodu v Assenu až do konce roku Makara Yurchenka u týmu CIP.

Zdroj a foto: motogp.com

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


3. července | Letošní GP České republiky se opravdu pojede bez diváků, definitivně to potvrdil pořádající Spolek. Již zakoupené vstupenky budou platit na příští rok.
18. června | Jihomoravský kraj dnes podpořil konání GP České republiky v letošním a příštím roce. V úterý už podporu schválili i zastupitelé města Brna.
17. června | Příští týden budou v Misanu testovat některé týmy MotoGP a WSBK.
16. června | Zastupitelé města Brna dnes podpořili konání GP České republiky v letošním i příštím roce. Na oba ročníky Brno přispěje maximálně 60 miliónů korun. Ve čtvrtek bude o GP jednat zastupitelstvo Jihomoravského kraje.
11. června | Nový kalendář MotoGP pro rok 2020 byl zveřejněn. Začne se v červenci v Jerezu. odkaz