MotoGP: Marquez prodloužil svou sérii vítěztví na osm v řadě

Zdravím osazenstvo, asi by bylo dobré k tomu také cosi dodat. Máte pravdu určitě v tom, že by to tady potřebovalo někoho kompetentního, kdo tomu může dát více času. Pokud tady takový někdo je, klidně si to můžete vyzkoušet a vzít to tady.
Přemýšlím nad tím delší dobu a ty komentáře mě v tom jen utvrzují, že je čas něco změnit. Určitě to nebude moje stálá práce, která má s tímto pramálo společného. Je tedy vcelku možné, že už brzo nebudete muset nadávat nad chybami v článcích, na neaktuálnost či pomalost. A třeba už ani nebude kde nadávat, ale to je asi jedno. Nevím, jaký by byl další sled událostí. Nezlobím se na komentáře, beru to spíše jako dobrou radu, která asi nejlépe vystihuje rčení - ševče, drž se svého kopyta.

viktor čistič  |  03. 07. 2014 23:19

No konečně postoj!!! Dnes nestíhám, takže počítej, že ti to tak hladce neprojde Hele většinou nikdo nejsme v koníčkách blízko svému oboru, tak opravíš o mašinku méně a doženeš to v sobotu
Lidi co se tomu věnovali byli, jenom jak sám víš, nebyli ty manévry s osazenstvem na posty adminů tak nějak co by si všichni zasloužili. Čas je prevít to tě chápu a sám víš koho oslovit , aby se to pohnulo Jak mě znáš, napíšu to po svém, nefňukej a zaber dáš to
Pokud se najde posila tím lépe, dohodnout se snad nebude problém kdo co bude dělat a vše s tím spojené. Tomuhle říkám cesta, postavit se k tomu čelem i když je to nepříjemné a přiznat, že to člověka přestává bavit, ale pořád to je impuls k tomu, aby se věci pohnuly. Takže z mé strany zatím palec nahoru a to tu často nebývá.

stále dobrý Schumi  |  03. 07. 2014 23:35

Pokud to pojede na stejné notě jako dosud,pak rčení o ševci a kopytu je to nejlepší řešení.Buď jim půjde o penízky z této sekce a nějakého redaktora pověří a nebo to padne.Ono to bude v podstatě totéž, jen to umírání přijde rychleji.

stále dobrý Schumi  |  03. 07. 2014 12:48

Ještě bych se rád ztotožnil ze Zipovým povzdechnutím,.."jóóó,staré dobré stránky" Kdo je ze současných účastníků pamatuje,rád dá Zipákovi za pravdu

ZIP3  |  03. 07. 2014 16:43

Sakra to byly slovní přestřelky ! To byla soda , třeba ještě bude jestli budeš psát k Valeriánoj takové příspěvky !!!!!!!!!!!!!!!!!

stále dobrý Schumi  |  03. 07. 2014 16:47

Valeriána už nechme pomalu odejít do penze máme tady novou ikonu,která by stála za škádlení Ale že mi to taky chybí,to je jako fakt!!

ZIP3  |  03. 07. 2014 16:58

Bohužel jsem už otupěl a není zápal co býval . Nevím proč , ale já koukám nejraději už SBK a moto3 . Moto gp je už nějaké nemastné neslané .

stále dobrý Schumi  |  03. 07. 2014 23:39

No vidíš,..to si dovolím nesouhlasit.Nezdá se mi špatné, jen ta nadvláda jednoho,mi nedělá tak dobře, jako kdysi.Konečně chápu, jak to tehdy lezlo mnohým krkem Nojo,..člověk časem prozře,..ach jo.

ZIP3  |  04. 07. 2014 18:28

Bohužel musím napsat , že Moto gp mám tak nějak totálně na salámu .
Přijde mi opravdu , že je to sochařina . |Dříve se tam prostě něco dělo , dnes bohužel nuda . Nebo koukám asi na špatný pořad . Minule jsem ženě říkal , že koukám na porno a ona povídá , že to jen Matuška žere párek .

janula11  |  02. 07. 2014 21:26

Přemýšlím, že když chci něčeho dosáhnout, jak na to jít. Spíš ne tak, že budu těm, co zde ještě něco dělají, nadávat, urážet je.
To je motivace k tomu, aby napsali ještě něco navíc (jistě za stejné peníze, co děláš Ty, Viktore, Dakar) ?
A jak by bylo Vám, kdyby lidi rúzných názorů a postojů, s různými charakterovými vlastnostmi mohli takto hodnotit Vaši práci, nenašli by na ní nic dobrého s odůvodněním, že na ní nic dobrého není ? A Vy byste neměli šanci se bránit.

Já si myslím, že kdybychom si tady všímali i toho pozitivního, tak to redaktory spíš nakopne.

Uvědomuju si i sama za sebe, že jsem taky nikdy nenapsala žádné ocenění k článku, který mě zaujal. Budu to teď dělat a Ty si Viktore stěžuj na vyšších místech. Uvidíme, kdo uspěje.

P.S. Souhlasím s tím, že tabulka i harmonogram měly být aktualizovány.

ZIP3  |  02. 07. 2014 21:35

Tak s tímhle! Jdi do prdele Sašo.Co se tady jako děje ? Tady se neděje nic! Bohužel jsi asi nezažila starý dobrý stránky !Tyhle stránky, už bohužel stojej jen za hovno !!!!! Sračky a nic víc . A dál bla bla bla .

viktor čistič  |  02. 07. 2014 22:27

Ty přemýšlíš? Nech to prosím tě koňoj. Ty snad někoho vidíš, že tady na něčem pracuje , jsi ulhaná jak Gebls , že tomu věříš.
Pokud práce stojí za velký kulový a ty ji hájíš tak běž prosím na vyšetření. Co chceš proboha hodnotit? Jako čí práci a koho do toho motáš? Ty si přes tu lež sama sebe ani neuvědomuješ.
Když si někdo odvede poctivou práci tak nemusí mít obavy o to, jak bude zkritizována a je jedno co je to za člověka a jaký má názor a pokud práce není žádná kde chceš hledat pozitivní to mi vysvětli!!! A nakopnou by redaktoři opravdu potřebovali až by letěli ke zlatému džbánu a je mi jedno, že tam je někdo z tvých blízkých, tím hůře pro ně i tebe, já bych to raději ani nekomentoval a někde zalezl a ty by jsi hledala pozitiva a ty myslíš že většina z nás děláme něco pro to, abychom dostávali nějaké ocenění, to dělají lidé typu které já nemám vůbec rád.

janula11  |  03. 07. 2014 10:49

Pokud je součástí Vaší duševní hygieny se rozčilovat a vztekat na veřejném foru, pak to děláte správně.
Vzhledem k tomu, že Vaše vulgární reakce na můj příspěvek jsou natolik neadekvátní jako na články, tak už jste mě přestali bavit, už to pro mě není sranda, jako byla ze začátku
A to sama sobě nikdy neudělám, abych se zdržovala někde, kde mně není dobře. Já nejsem masochistka. Čímž nemyslím, že nebudu číst stránky, ale jen a jen toto fórum.

viktor čistič  |  03. 07. 2014 12:21

Já si také myslím, že pro Vás bude hudba lepší, takový Olympic skladba Je to tvá vina .
To se někdy tak stává vítězkám
Zvyklejm na stupních stát
Že se začnou těch
Co jim netleskaj bát

stále dobrý Schumi  |  03. 07. 2014 12:39

Janulko, já ti k tomu tedy také něco řeknu.Život mne naučil a 17 let v automobilovém a motokárovém sportu mi to jen potvrdilo,že vše co děláš,musíš dělat s láskou k tomu všemu a hlavně minimálně na 100%!!Jinak nemůžeš uspět.A stejné platí o čemkoliv jiném.Třeba o psaní.Snažit se dostat na výsluní jen tím,že se namotám do něčeho,čemu nejen moc nerozumím,nemám pro tuto oblast znalosti ať už pravopisné,či slohové,to nepovede k ničemu jinému,než k oprávněné kritice.A pokud mne ještě limituje čas,pak je lépe se na to vybodnout.Než být podprůměrným redaktorem,raději nebýt žádným.A omlouvání ve stylu,..tak si to zkus sám,to prostě neberu.Člověk by měl mít i soudnost.Dobrá,..překousl bych neznalost mateřského jazyka,..překousnu už méně to,že dám na web článek rovnou z překladače,s chybami a slovosledem wasrpoláka,ale nepřekousnu časový skluz ve všem,rozpisy závodů 10 i více dnů staré atd.Pokud tedy chci být v něčem dobrej,snažím se alespoň o to,abych nekulhal v informacích min.týden za ostatními.A pokud budu místním "redaktorům" skládat ódy na jejich um,nechat je tetelit se blahem na pomyslném výsluní,..to mi Janulko přijde jako velmi úsměvný pokus,že zlepším jejich snahu o práci.

viktor čistič  |  01. 07. 2014 22:51

Co takhle aktualizovat tabulky? A ten harmonogram!! Jako tohle už není ani amatéřina co se tu děje. Nechte to dělat jiným , když Vás to nebaví nebo nezajímá. Dělám jako koníček Dakar po práci a zadarmo a s tímhle hnusem se to nedá ani v nejmenším srovnávat, jak by jste stíhali dělat online pořadí během závodů? Tohle je dost dlouho na to, aby to už bylo aktualizovaný. Již jsem se ptal jednou co s tímhle webem zamýšlíte a nikde ani zmínka, nebo snaha cokoliv komentovat, je to ještě horší, než když odešli profi admini .
Tak kde je ta žába na prameni?

stále dobrý Schumi  |  01. 07. 2014 23:29

Co na to říct? Dokud se v psaní angažovala Janina,bylo to ke čtení.Hudák si evidentně snažil ukousnout větší sousto,než na co stačí a výsledek je jasnejProstě,..líp už bylo.Nad rozlitým mlíkem,už toho moc nenabrečíme.

viktor čistič  |  01. 07. 2014 23:48

Píšu redakci a pokud z toho nic nebude jako že na 99% ne, budu brečet dál a jinde výš a budu hodně otravnej. Jirka ať se na mě nezlobí , ale jak píšeš i on patří k těm co to Janě znechutily. A jaké to byli řeči o lásce k webu a motorkám a velký kulový!!!
http://www.youtube.com/watch...

stále dobrý Schumi  |  02. 07. 2014 18:01

Píchnout do toho zapšklého hnízda,nemůže být na škodu,ale mám pocit,že házení hrachu na zeď,bude naprosto totéž.Ale když do toho máš chuť,držím ti palce!Jsem zvědavej, jak moc a jak rychle tě nas.rou

stále dobrý Schumi  |  30. 06. 2014 12:00

Zdravím po neděli Bylo masíčko,bylo pivíčko,byly i závody,ale nebyl internet,tak až teď.Viktore,..já byl ten "odpornej" žluťák,co si přál deštíček.Přál,..ale od začátku,aby to k něčemu vypadalo.Tohle bylo takový nijakýa když jsem viděl Rossiho při startu z box.uličky,už mne jen zajímalo, jestli Marquezova šťastná hvězdička pohasne a benjamínek sebou taky jednou šlehne do kačeru,ale i když opět tahal čerta za ocas,byl tam zase asfalt.Marquez bezesporu umí, jen si myslím,že to prostě přijde a to štěstíčko si už jednou vezme dovolenou.Jinak toho k vidění moc nebylo,Dani si pohrál s Espargarem,dál už to nešlo,tak jezdil v klidu.Rossi upletl doslova z hovna bič a Lorenzo mě neustále víc a víc překvapuje.Karel super,s Jorgem to udržet asi nešlo,i když mu ani pak,vůbec neujel.
V Moto dvojkách snad přáli vítězství Westovi všichni na tribunách a myslím,že i ti,co dojeli za ním.
Moto trojky,..excelentní bitva v osmičce o čtvrtý flek.Karel si asi pozdvihl sebevědomí a i když spadl,dalo mu to větší zkušenost,než těch sedm závodů před Assenem.Už se těším na Sachs !!!


1 2 3

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:


Harmonogram

GP Velké Británie, Silverstone
Pátek 23. srpna
Moto3 1. trénink   10:00–10:40
MotoGP 1. trénink   10:55–11:40
Moto2 1. trénink   11:55–12:35
Moto3 2. trénink   14:15–14:55
MotoGP 2. trénink   15:10–15:55
Moto2 2. trénink   16:10–16:50
Sobota 24. srpna
Moto3 3. trénink   10:00–10:40
MotoGP 3. trénink   10:55–11:40
Moto2 3. trénink   11:55–12:35
Moto3 1. kvalifikace   13:35–13:50
Moto3 2. kvalifikace   14:00–14:15
MotoGP 4. trénink   14:30–15:00
MotoGP 1. kvalifikace   15:10–15:25
MotoGP 2. kvalifikace   15:35–15:50
Moto2 1. kvalifikace   16:05–16:20
Moto2 2. kvalifikace   16:30–16:45
Neděle 25. srpna    
Moto3 warm up   10:00–10:20
MotoGP warm up   10:30–10:50
Moto2 warm up   11:00–11:20
Moto3 závod   12:20
MotoGP závod   14:00
Moto2 závod   15:30