MotoGP: Na vlhké trati zajel nejrychlejší čas domácí Baz

Loris Baz se v závěru tréninku na vlhké dráze dostal do čela a již tam zůstal. Druhé místo obsadil Alex de Angelis. Třetí skončil Dani Pedrosa.

Přestože dle předpovědí dnes nebyl očekáván déšť, během kvalifikace Moto3 se déšť objevil a trať zůstala vlhká i při čtvrtém tréninku královské kubatury.

Čtvrtý trénink přinesl netradiční výsledky. První místo si vyjel domácí závodník – Loris Baz. Druhou pozici obsadil Alex de Angelis a první trojici uzavřel Dani Pedrosa.

MotoGP: Třetímu tréninku kraloval Lorenzo

Čas, který stačil na čtvrté místo, zajel Valentino Rossi. Do první pětice se dostal Cal Crutchlow. V desítce skončili i Márquez, Lorenzo, Redding, Petrucci a Viňales.

V tréninku se objevil i Aleix Espargaro – po ošklivém pádu z dnešního dopoledne naštěstí nemá žádná vážnější zranění, ale bolí jej celé tělo.