MotoGP: Po boji s Márquezem vítězí v Katalánsku Rossi

HWSpeedy F1  |  06. 06. 2016 13:19

Tak celkem me zklamal Maverick Vinales. I pres velmi pekne umisteni ukazal, jak by u Yamahy urcite nemel jezdit. Tech probrzdeni a spatnych prujezdu zatackou tam bylo tedy neurekom. Mozna ma svuj podil i technika, ale nevim, nevim. Bude se muset jeste dost zklidnit.

Co čekáš, je mu jen 21 let musí se mnoho naučit. Ale myslím si, že je mimořádně talentovaný, jen se trochu zklidnit, vyjezdit a získat trochu zkušeností...

FHB

HWSpeedy F1  |  06. 06. 2016 19:47

Jo souhlas. Jen jsem si myslel, ze uz je trochu dal.

Osllík dneska asi ztratil řeč Žádný kladný ohlas na dnešní závod, škoda, mohli jsme spolu opět krásně poklábosit...

Winnie.WinJet  |  05. 06. 2016 19:00

Nech toho, nehodí se tenhle víkend vyvolávat šarvátky. Legend se na to asi vyprd, nebo se mu nechce psát a bylo by fajn, kdybys ani ty nezačínal. Držme při sobě, ať fandíme komukoli s jakýmkoli nasazením, pořád všichni milujeme moto a Luis byl jeden z rodiny. Dopřejme si jeden víkend klid na čest jeho památky.

Nejspíš máš pravdu. Nicméně, kdyby situace byla taková, že by opět nedojel Rossi, věřím tomu, že by tu už do nás bodal hlava nehlava...Je mi líto vyhaslého života a obvzlášť při soutěži, která má bavit diváky. Je to hrozné, že i přes mnoho bezpečnostích opatření dojde k úmrti přímo na trati. To jenom dokazuje nebezpečnost tohoto sportu...Luis zemřel při tom co miloval, věděl jaká jsou rizika tohoto sportu, bohužel je jeden z těch kteří u toho položili svůj život... Snad se udělají aspoň taková opatřením, aby se zvýšila bezpečnost okruhu takovým způsobem, že se podobná tragédie již opakovat nebude.

Winnie.WinJet  |  05. 06. 2016 22:06

To je dost možné, však i já sám jsem silně rýpal po Mugellu. Je otázka, kudy povede cesta dalšího zabezpečování. Na těchto okruzích, kde se jezdí více vrcholných sérií, bude asi těžké najít kompromis. V F1 prosazují cestu vyasfaltování všeho kolem trati, motorkám zase více sedne kačírek. Doufám, že se jim povede najít nějaká vhodná cesta tak, aby se nic podobného již dlouho (nejlépe vůbec) neopakovalo.

Piskotek2007  |  05. 06. 2016 16:36

Rossi dnes udělal správnou věc https://www.youtube.com/watch...
.. jinak MM dnes slušnej přeřek po závodě - prej boj za Lorenza (pak oprava Salom), přišlo to z jeho úst o pár měsíců později no.

Valentino je starý lev, ovšem znovu dokázal porazit mladé dravce nebo lvíčata
(pokud chcete). Tohle je za Mugello !!!

FHB

Piskotek2007  |  05. 06. 2016 15:21

Pěknej závod a gratulace Rossimu, vrací se tím blíže k čelu. Myslím že letošní Rossi je jiný, co se vrátil z Ducny tak dokázal trestat a využít jakoukoliv chybu soupeřů a svou konzistencí tam byl, ovšem letos vidím v Rossim něco navíc a je schopen vybojovat si vítězství sám a ostatní donutit k chybám. Letos to může být velkej boj o titul, a snad i bude. Smutek za Luise Saloma a přeji pozůstalým velkou sílu aby to zvládli

Zdravím všechny fandy Valeho, včetně Oslíka s 60. ti oslími ženami Vale dneska super, jel kládu což se mi moc líbilo , gesto v podání ruky Marečkovi bylo od něj pro mě překvapující, nicméně jsou oba špičkovi závodníci, tak az si to rozdávají na trati a né mimo ní Chorke na zemi, chyboval jednoznačně Iannone...Minule nedojel Vale teď Chorke, takže je to vyrovnané. vale si snad ten jedenáctý titul konečně letos vyjede, příjde mi silnější než loňský rok. Nic jdu grilovat zatím čus buřt Milda.Vale VTR

viktor čistič  |  05. 06. 2016 15:38

Jenom pokrytecký gesta v helmě , tomu by rozuměl asi jenom Casey od tebe to neočekávám.

Proč pokrytecké gesta??? To si nemyslím, ale je to věc názoru, jak říkám já mám svůj a ty taky. Každopádně je Vale frajer, dneska se mi líbil a i souboj s Marečkem byl suprový o tom žádná

Mistr opět dal lekci učni.... Iannone jako vždy...nezklamal...

Winnie.WinJet  |  05. 06. 2016 15:10

Iannone zase nezklamal, Jorge neměl den. Nicméně tento víkend nebudu plodit žádné nenávistné komentáře. Blahopřeji Rossimu, předvedl skvělou jízdu a srovnal skóre z Mugella. Jorgemu asi nesedla nová specifikace okruhu, ale pokud chce vyhrát, musí si zvyknout na vše. Sezóna však ještě není u konce a doufám, že si ještě navzájem zatopí. Odpočívej v pokoji, Luisi.

rochelimit  |  05. 06. 2016 18:14
rochelimit  |  05. 06. 2016 18:15


Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:


18. ledna | Jack Miller dnes slaví 25 let. odkaz
14. ledna | Francesco Bagnaia dnes slaví 23 let. odkaz
12. ledna | Maverick Viňales dnes slaví 25 let. odkaz
6. ledna | Iker Lecuona dnes slaví 20 let. odkaz
4. ledna | Miguel Oliveira dnes slaví 25 let. odkaz