MotoGP: Po tvrdém boji s Márquezem vítězí Dovi

off-topic: dle včerejší zprávy na stránkách Aspar Teamu to Karel podepsal na rok 2018, neuvádí však, na jakém stroji by měl jezdit. Ať se daří

Vilner27  |  14. 08. 2017 19:27

Ten Dovi je neskutečnej, když nebude chybovat, tak si myslim že titul dá!! Myslím že je letos asi jedinej, kdo muže Marca porazit. Yamahy na to jaký měli uvod začínají celkem dost ztrácet. Zbytek sezony bude ještě hodně zajímavý :)

Dýzl  |  13. 08. 2017 21:09

GP bylo boží. UF! Škoda Abajovy koncovky, mohlo být o nějaký bodík víc. Dřel jak horník. Mile mne překvapil Mika Kallio, jeví se mi to, že by měli vyhodit nevýrazného Smitha a Miku vzít na plný úvazek.

Dnešní závod z pohledu dramatičnosti byl opravdu super, o tom žádná. Mareček je prostě borec a i když mu bůhvíjak nefandím, tak prostě umí. Dovi dneska předvedl skvělou jízdu a jde vidět, že se mu v Rakousku daří a gratulace k vítězství. Co se týče Valeho a Yamahy....hm říkám si, že už je asi opravdu starej a ten titul nedá, na druhou stranu sezóna ještě ztracená není, ale má co dohánět a spíš si myslím, že ti mladí dravci ho jen tak nenechají ten 10. tý titul udělat. Na druhou stranu je otázka, jestli je to jen ve Valem, nebo taky v Yamaze, že není prostě na některých okruzích konkurenceschopná, když vezmu v potaz, že ani Maverik nějak neoslnil a dokonce před nimi dojela netovární Yamaha.... Nejraději bych viděl udělat Valeho ten 10.tý titul na Hondě, to by se mi líbilo, ale to je jen moje zbožné přání. Honda ho nepotřebuje a pochybuji, že by o něj vůbec ještě stáli.. jsem zvědavý dál jak se sezóna bude vyvíjet a třeba budeme překvapeni, že dědek ještě zabere :D a teď do mě vy hnidopiši

ZIP3  |  13. 08. 2017 18:45

Ty nejsi Milda ! Ty jsi K.KOT !

Důvod tvé arogantní narážky?

viktor čistič  |  14. 08. 2017 20:11

Jo to víš, to není jako dělat tituly s 12-ti upgrade navíc od ostatních a péct si gumy na míru před závodem
Vítej v realitě brumlo

Winnie.WinJet  |  13. 08. 2017 16:08

To byl závod, úžasné představení nám naservírovali Dovi s Marcem. Konečně také nějaký výkon od Jorgeho, už to po těch posledních závodech potřeboval. Jinak jsem zvědav, jak dlouho bude trvat, než Ducně zakážou novou kapotáž.

Paráda Dovi krásně vyškolil Marečka. Oba jeli teda fakt úžasně. Jinak Rossi teda zklamání kurna.Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:


29. května | Kvůli koronaviru se ruší GP Velké Británie a GP Austrálie.
22. května | Dnes jsou to tři roky, co zemřel Nicky Hayden. odkaz
17. května | Za chvíli začíná virtuální závod v Misanu. odkaz
7. května | Dorna se dohodla s radou města Jerez a s Andalusií na tom, že se tam v červenci pojedou dva závody MotoGP.
4. května | Jorge Lorenzo dnes slaví 33 let. odkaz