MotoGP v Sepangu 2015: Ohlasy prvních pěti v cíli

Opravdu nechápu jak můžou být takové masy lidí ovlivnění Valem. Stádo ovcí jde pořád dál, ať se děje co se děje. Podrážet nohy každýmu, kdo jen kouskem naznačí, že může být i nědko jiný kdo umí jezdit, tak jsou to najednou neotesaný hovada a bezpáteřní idioti, přitom RossiFans jsou přesně takový bezpáteřní neotesanci co si neviděj do huby. Ať fans Jorgeho nebo Marečka, je to fuk, se tady snaží koukat trochu obecně a né tou zaslepeností jako rossimánií zblblý masy lidí. Mě to už vážně nebaví tady pořád číst jak je Vale nejlepší a ejchuchu...neuznávat kvality jiných. Protože to je přece jasný že se Maq s Lor domluvili, napsal to bulvár tak to musí bejt pravda. Je mi s toho smutno, protože v tomhle mínění nejste sami jako fanoušci, ale i celá řada lidí veřejného mínění...Ale co tady ztrácím čas, dopadne to zas stejně: mouchy sežertě mě!!

navra22  |  29. 10. 2015 07:57

Vy jste všichni tak zfanatizované stádové ovce .. uvěříte každé kravině co Rossi řekne .. kdyby řekl že mu vběhlo do cesty prase a proto musel jednat tak jak jednal vsadím se že většina z vás na videu a ne-li ze záběrů z vrtulníku, to prase opravdu uvidí a začnou se psát další petice :D :D jste směšní .. nejsem přímím fanouškem Lorenza nic méně věřím že spravedlnost snad ještě existuje a Jorge ten titul vyhraje :)

jorge99  |  28. 10. 2015 21:01

Takže když já fandím Jorgemu tak jsem blbá jo a když ty fandíš Valemu tak je to perfektní? Jako promiň ale vůbec nic o mě nevíš tak do toho netahej mou inteligenci a charakter.. A když si myslíš že TV vypnu hned jak projedou cílem tak to opravdu ne. Tenhle sport miluju a zajímám se o něj už od malička. A co mě fakt štve že se tady fanoušci hádají.. Chápu že to co Jorge řekl nebylo úplně fér.

jorge99  |  28. 10. 2015 15:27

Doufám že titul získá Rossi.. Sice Jorge je pro mě na prvním místě, ale poslouchat pak ty vaše keci že vyhrál neprávem apod. To nemá cenu.. Jste tak zaslepení!

janula11  |  28. 10. 2015 18:16

V mých očích si Jorge titul zaslouží, tak ať ho má. Pro mě je důležitý můj vnitřní pocit, nikoliv výlevy fanoušků stejně paranoidních jako je jejich idol.
A ty jim budeš ustupovat, budeš se jich bát? Vždyť to, co zkouší Rossi na jezdce, zkouší oni tady. Jejich příspěvky číst nebudu.

jorge99  |  28. 10. 2015 18:24

Vlastně máš sakra pravdu.. Proč jim ustupovat..

VRI46  |  28. 10. 2015 20:10

Už to, že fandíš Jorgemu dost vypovídá o tvojí inteligenci a charakteru, takže tenhle tvuj ,,hejt,, nikdo vážně brát nebude Zaslepený jsi ty pokud nevidíš jak se ten ubrečený sráč chová...možná si typ člověka který motogp a dění kolem sleduje tím způsobem, že zapne závod na start a okamžitě vypne po projetí cílem...to by se pak asi dalo roziúmět tomu proč mu fandíš, ale to pak stejně nejsi pravý fanoušek, takže tvoje jakékoliv vyjádření totálně ztrácí hodnotu

navra22  |  29. 10. 2015 12:16

myslíte si že jediný opravdový fanoušek jste vy nebo co? .. Každý má právo fandit komu chce a mimochodem o inteligenci bych pomlčela, protože jediný kdo je ubrečený jako malé děcko je ten váš Rossi .. pokud dobře vím tak si před ním nikdo nestěžoval, ale všichni jsou rozmazlení a ubrečení .. jestli sledujete motorky tak jak říkáte, tak jste si mohl všimnout, že Jorge se s Marcem nikdy nijak zvlášť v lásce neměli a najednou by si jako měli pomáhat, aha .. A zajímavé je, že v Austrálii Marcovi Rossi div nezlíbal ruce, že byl první a polepšil mu tak a pak najednou na tiskovce oznámí, že vlastně pomáhal Jorgemu .. tak to je logika jak prase .. :D :D :D JAKO VÁŽNĚ?? jestli jste natolik inteligentní, když teda poukazujete na inteligenci ostatních, tak byste se měl asi zamyslet a neomílat názory jiných .. to je proste Rossiho fanclub .. co řekne jeden to opakují všechny ovečky .. :D :D :D

VRI46  |  29. 10. 2015 14:56

Nemáš pravdu Rossi není ubrečený...myslím, že Rossi dokáže posoudit líp než vy co se opravdu děje při závodě na trati. Ano všiml jsem si, ale Marquez nepomáhá Lorenzovi, nýbrž sobě...když chceš prostě být lepší než Rossi, tak každý titul navíc je práce navíc. To gesto v Austrálii teda fakt zrovna nepoukazovalo na nějaké líbání rukou...kdo líbal ruce byl Lorenzo....Iannonemu, přesně tomu na kterého den předtím nadával, ale to už prostě k chování zmrda patří. Jako opravdu ti příjde správné to co třeba předváděl Lorenzo na stupních v Sepangu ? záznam toho co se stalo viděl jednou hned po dojetí závodu...a přesto si neodpustil ukazovat palce dolů a odejít z podia...nemluvě o těch sračkách co říkal na konferenci...jakoby na podobnou situaci čekal, aby mohl Valentina co nejvíce ponížit...jinak tohle chování se fakt nelíbí ani vedení samotné Yamahy..asi taky jenom rossiho ovečky co ?

navra22  |  29. 10. 2015 17:35

Zajímavé, Rossi dokáže posoudit lépe co se děje na trati než já, ale Marca za to div neukamenujete ..:D protiřečíte si .. nevíte už co byste řekli.. a za 2. proč by Marquez měl pomáhat sám sobě?? jako na co a proč? :D vždyť on už o titul dávno nejede :D tak v čem si jako podle vás pomáhá? to je otázka za zlatého bludišťáka :D .. a Lorenzo se zachoval správně, protože je to taky pan jezdec a i podle jediného záběru pozná, že Vale prostě Marca sundal ( pro ty méně chápavé, tak že ho skopnul) .. a pokud jste viděli dobře tak i mechanici z YAMAHY kroutili hlavou a nevěřícně koukali a už jim chudákům v hlavě šrotovalo jak to zakecají.. jediný kdo z toho měl radost byl ten Valeho nejlepší kámoš .. nevím proč máte zapotřebí někomu koho ani neznáte nadávat do zmrdů, nechápu jak v tom hraje roli Iannone? .. proč do toho taháte deset tisíc jiných jezdců, kterých se to ani netýká .. to že byl Iannone před Rossim, za to mu přece Lorenzo nemusí děkovat, každý si jede svůj závod za sebe, jestli chcete aby byl Rossi neustále první a nikdo mu nezavazel, vyhlašte samostatný závod pro Rossiho, snad už ho tam nikdo obtěžovat nebude ..

VRI46  |  29. 10. 2015 18:14

Ty bludišťáku...jasně sem to napsal, tak si to přečti ještě jednou...a ještě jednou se podívej na to co se stalo....nikdo do nikoho nekopal. Ne nemusí mu děkovat, ale on to moc rád uděla a halvně tak, ať to všichni vidí. A ne nezachoval se správně, takhle se nechová slušný člověk a už vubec ne týmový kolega... a ne nepozná, protože nepoznal, stejně jako ty to nepoznáš...ty si to ale mužeš několikrát z několika úhlů přehrát..on to viděl jenom jednou z jednoho záběru a rád si hned udělal názor jak to přesně bylo a nezapomněl ho řádně projevit...

navra22  |  29. 10. 2015 18:27

asi by ses na to měl podívat znovu ty a zkus mít tentokrát otevřené i oči .. jste vážně všichni takový pošuci? to fakt nevidíte jak ho skopl?! :D asi byste si měli zajít na oční a hlavně sám Rossi to přiznal, že do něho nohou strčil (čili ho skopl) .. takže já tuto debatu končím, protože vy evidentně nevíte vůbec nic a že jsou to týmový kolegové, to si oni sami nevybrali a po většinu času se konkrétně Rossi k Jorgemu nechoval zrovna kamarádsky a tím myslím delší časovou linii, pokud se v tom orientujete tak snad pochopíte co tím myslím, protože člověk co tím žije, by tuto historii (která není tak dávná) měl znát.. Ale takhle se prostě chová Vale po celou dobu své kariéry, začalo to Biaggim, pokračovalo to Jorgem a nyní je to Marc .. no je to podle vás náhoda? nemyslím si.. prostě kdo mu zrovna vadí toho psychicky začne deptat.. celou sezónu nic neříkal a najednou bude tvrdit, že si toho všiml už dávno .. kdyby tato celá situace byla přesně obráceně, Marca div neupálíte na hranici a Jorge by byl tam kde je protože by zlanařil podle vás Marca aby ho shodil .. je to bezvýchodná situace pro někoho, kdo jenom opakuje to co ostatní .. (mimochodem, se všemi 3mi zmiňovanými jezdci jsem měla možnost se setkat a můžu říct že jediný Vale si vzal dvě gorily aby ho chránili před cca 20 lidmi a z toho byli převážně děti.. to je úroveň) *tlesk*tlesk*tlesk*

janula11  |  29. 10. 2015 18:33

Souhlasím, jen mám drobný dodatek, že i ten Uccio se nejdřív zarazil a až poté Mistrovi za výkon zatleskal.

navra22  |  29. 10. 2015 18:39

on se nezarazil to bylo spíš něco jako "no konečně" a začal tleskat :)

BMWforever  |  28. 10. 2015 12:12

Já pevně doufám, že Valentino pojede správě nasraný jako pánbůh. Ukáže jim, že takto s ním nemůžou vyje...t. Kéž by pršelo, protože to by mu pomohlo a ten přizdisr.č Lorenzo ufňukaný utře. Pokud získá titul, nebude pro mě mistrem on. Ne proto, že by nebyl dobrý. Ale proto, jak se choval po závodě. Letos není zatím první jen proto, že chybuje. Vale ne.

slehic  |  28. 10. 2015 08:03

Nezbývá než doufat v boží mlýny...

A je zajímavé, že motocykl podle Valentina nejde zkopnout, že je moc těžký. Brali to v úvahu? Aby ho nepotrestali za něco, co vlastně nemohl udělat. Plus zákon akce-reakce... stejná síla by působila i na Rossiho ne? Ale že by to s ním hnulo, to si podle videa nemyslím.

Motocykl je naopak lehoučký,ale pneu mají velice dobrou přilnavost a drží na asfaltu jako pr...

legend74  |  28. 10. 2015 00:32

Jé,to jsem rád že můžu poslední závod nekoukat,když už s diskuze vím jak to dopadne.Škoda že nepojede Abája,třeba mohl vyhrát on,i když vlastně by nejel doma že.
Och šampionát ztracen
Trpká příchuť,pardon pachuť
Všichni se spolčili
Konec světa
Asi mě mrdn.

souhlasím a přeji si tu poslední větu

Piskotek2007  |  27. 10. 2015 22:49

Petice pro zrušení trestu Rossiho už má přes 400 000 podpisů


1 2

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:


15. září | Kaito Toba má po dnešní nehodě zlomenou lopatku. odkaz
15. září | Tom Booth-Amos má po dnešním pádu zlomeninu v pravé noze. odkaz
15. září | Ai Ogura také skončil ve zdravotním středisku na okruhu. odkaz
15. září | Tom Booth-Amos musel po nehodě v závodě do zdravotního střediska. odkaz
15. září | Makar Yurchenko je po dnešní nehodě v pořádku. odkaz

Harmonogram

GP Aragonie, MotorLand Aragon
Pátek 20. září
Moto3 1. trénink   09:00–09:40
MotoGP 1. trénink   09:55–10:40
Moto2 1. trénink   10:55–11:35
Moto3 2. trénink   13:15–13:55
MotoGP 2. trénink   14:10–14:55
Moto2 2. trénink   15:10–15:50
Sobota 21. září
Moto3 3. trénink   09:00–09:40
MotoGP 3. trénink   09:55–10:40
Moto2 3. trénink   10:55–11:35
Moto3 1. kvalifikace   12:35–12:50
Moto3 2. kvalifikace   13:00–13:15
MotoGP 4. trénink   13:30–14:00
MotoGP 1. kvalifikace   14:10–14:25
MotoGP 2. kvalifikace   14:35–14:50
Moto2 1. kvalifikace   15:05–15:20
Moto2 2. kvalifikace   15:30–15:45
Neděle 22. září    
Moto3 warm up   09:00–09:20
MotoGP warm up   09:30–09:50
Moto2 warm up   10:00–10:20
Moto3 závod   11:20
MotoGP závod   13:00
Moto2 závod   14:30