MotoGP zůstane na Nova Sport minimálně do roku 2026

Závody MS silničních motocyklů se v Česku a na Slovensku budou vysílat na stanici Nova Sport a na videoportálu Voyo minimálně do roku 2026.

Stanice Nova Sport vysílá závody MotoGP už třináct let a nic se na tom nezmění ani v dalších pěti letech. Dorna totiž oznámila prodloužení smlouvy do roku 2026 (včetně). Čeští a slovenští diváci tedy budou moci na Nova Sport a na Voyo i nadále sledovat všechny tréninky, kvalifikace a závody kategorií Moto3, Moto2 a MotoGP.

Na většinu závodů bude cestovat tým Nova Sport s komentátory a kameramanem, takže budou k dispozici aktuální informace, živé vstupy a rozhovory s jezdci přímo z místa dění. Komentátorský tým se skládá z následujících členů: Václav Svoboda, Karel Abraham, Ondřej Ježek a Michal Šembera.

„Jsme velmi rádi, že MotoGP zůstane na Nova Sport a Voyo v Česku a na Slovensku dalších pět let,“ sdělil Alex Arroyo, šéf komunikace ze společnosti Dorna Sport, která vlastní komerční a vysílací práva MotoGP.  „Po třinácti úspěšných společných letech se těšíme na to, jak si fanoušci v obou zemích, které vždy projevovaly obrovskou vášeň pro motocyklové závody, díky širšímu pokrytí užijí ještě více zábavy,“ dodal Arroyo.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.