Na domácí půdě se v Moto2 dařilo nejvíce Julesu Cluzelovi

Francouz Jules Cluzel zajel nejrychlejší čas v prvním volném tréninku v Le Mans před Alexem de Angelisem a Tonim Eliasem.

Sanmariňan de Angelis, jenž se po absenci v Jerezu vrátil na svůj stroj, ale ztrácel na Cluzela jen necelou setinu sekundy. Se čtvrtsekundovými odstupy následovali Elias a Gadea.

Českým jezdcům se znovu dařilo různě. Zatímco Lukáš Pešek zajel slibný třináctý čas, Karel Abraham skončil až třicátý.

GP Francie - Moto2, 1. volný trénink

P. Jezdec Tým Motocykl Čas Ztráta
1 Jules CLUZEL Forward Racing Suter 1'39.827  
2 Alex DE ANGELIS RSM Team Scot Force GP210 1'39.916 0.089 
3 Toni ELIAS Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'40.105 0.278 
4 Sergio GADEA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'40.399 0.572 
5 Fonsi NIETO Holiday Gym G22 Moriwaki 1'40.428 0.601 
6 Yuki TAKAHASHI Tech 3 Racing Tech 3 1'40.554 0.727 
7 Julian SIMON Mapfre Aspar Team Suter 1'40.808 0.981 
8 Ratthapark WILAIROT Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 1'40.815 0.988 
9 Thomas LUTHI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 1'40.867 1.040 
10 Andrea IANNONE Fimmco Speed Up Speed Up 1'40.898 1.071 
11 Gabor TALMACSI Fimmco Speed Up Speed Up 1'40.926 1.099 
12 Roberto ROLFO Italtrans S.T.R. Suter 1'40.981 1.154 
13 Lukáš PEŠEK Matteoni CP Racing Moriwaki 1'41.043 1.216 
14 Simone CORSI JIR Moto2 Motobi 1'41.066 1.239 
15 Arne TODE Racing Team Germany Suter 1'41.081 1.254 
16 Stefan BRADL Viessmann Kiefer Racing Suter 1'41.118 1.291 
17 Mattia PASINI JIR Moto2 Motobi 1'41.141 1.314 
18 Scott REDDING Marc VDS Racing Team Suter 1'41.161 1.334 
19 Shoya TOMIZAWA Technomag-CIP Suter 1'41.163 1.336 
20 Raffaele DE ROSA Tech 3 Racing Tech 3 1'41.180 1.353 
21 Mike DI MEGLIO Mapfre Aspar Team Suter 1'41.278 1.451 
22 Alex DEBON Aeroport de Castello - Ajo FTR 1'41.304 1.477 
23 Axel PONS Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'41.314 1.487 
24 Dominique AEGERTER Technomag-CIP Suter 1'41.357 1.530 
25 Hector FAUBEL Marc VDS Racing Team Suter 1'41.363 1.536 
26 Claudio CORTI Forward Racing Suter 1'41.472 1.645 
27 Xavier SIMEON Holiday Gym Racing Moriwaki 1'41.549 1.722 
28 Kenny NOYES Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'41.553 1.726 
29 Alex BALDOLINI Caretta Technology Race Dept I.C.P. 1'41.754 1.927 
30 Karel ABRAHAM Cardion AB Motoracing FTR 1'41.911 2.084 
31 Anthony WEST MZ Racing Team MZ-RE Honda 1'42.019 2.192 
32 Robertino PIETRI Italtrans S.T.R. Suter 1'42.050 2.223 
33 Vladimir IVANOV Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'42.068 2.241 
34 Yonny HERNANDEZ Blusens-STX BQR-Moto2 1'42.216 2.389 
35 Niccolo CANEPA RSM Team Scot Force GP210 1'42.313 2.486 
36 Mashel AL NAIMI Blusens-STX BQR-Moto2 1'42.587 2.760 
37 Valentin DEBISE WTR San Marino Team ADV 1'43.261 3.434 
38 Vladimir LEONOV Vector Kiefer Racing Suter 1'43.268 3.441 
39 Bernat MARTINEZ Maquinza-SAG Team Bimota 1'43.433 3.606 
40 Joan OLIVE Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'43.450 3.623 
41 Yannick GUERRA Holiday Gym G22 Moriwaki 1'44.190 4.363 
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
22. října | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
22. října | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00