Na Red Bull Ringu využijí pro diváky plnou kapacitu okruhu

Na GP Štýrska i GP Rakouska bude moci přijít plný počet diváků. Ve čtvrtek to oznámila promotérská společnost Dorna Sport.

Kvůli pandemii koronaviru se celou loňskou sezónu a také v dosavadním průběhu sezóny letošní jezdily závody MotoGP buď zcela bez diváků, nebo jen s omezeným počtem lidí na tribunách. To se ovšem brzy změní. Promotérská společnost Dorna Sport totiž tento týden oznámila, že při GP Štýrska a GP Rakouska, které se jedou letos v srpnu, už budou pořadatelé moci pustit na okruh plný počet diváků.

GP Štýrska 2021 

GP Štýrska 2021 

Na Red Bull Ring budou mít přístup všichni diváci, kteří byli očkováni, testováni či jsou v dané lhůtě po prodělání nemoci Covid-19.

Paddock MotoGP (tj. jezdci, ostatní členové týmů, pracovníci médií a další zaměstnanci) budou nadále fungovat jako samostatná jednotka se všemi současnými kontrolními mechanismy a bezpečnostními opatřeními.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

20. června | Marc Márquez zůstává králem Sachsenringu. odkaz
20. června | Marc Márquez vítězí poprvé od závodu ve Valencii roku 2019. odkaz
19. června | Dosud posledním českým jezdcem, který v MS silničních motocyklů startoval z pole position, byl Jakub Kornfeil v Brně roku 2018. Zítra na Sachsenringu vystartuje z prvního místa Filip Salač. Českého závodníka v čele startovního roštu tedy uvidíme poprvé po téměř třech letech.
19. června | Takto Filip Salač slavil zisk pole position: odkaz
19. června | Začátek kvalifikace třídy MotoGP musel být kvůli technickým potížím odložen. Začalo se ve 14:19.