Na Red Bull Ringu využijí pro diváky plnou kapacitu okruhu

Na GP Štýrska i GP Rakouska bude moci přijít plný počet diváků. Ve čtvrtek to oznámila promotérská společnost Dorna Sport.

Kvůli pandemii koronaviru se celou loňskou sezónu a také v dosavadním průběhu sezóny letošní jezdily závody MotoGP buď zcela bez diváků, nebo jen s omezeným počtem lidí na tribunách. To se ovšem brzy změní. Promotérská společnost Dorna Sport totiž tento týden oznámila, že při GP Štýrska a GP Rakouska, které se jedou letos v srpnu, už budou pořadatelé moci pustit na okruh plný počet diváků.

GP Štýrska 2021 

GP Štýrska 2021 

Na Red Bull Ring budou mít přístup všichni diváci, kteří byli očkováni, testováni či jsou v dané lhůtě po prodělání nemoci Covid-19.

Paddock MotoGP (tj. jezdci, ostatní členové týmů, pracovníci médií a další zaměstnanci) budou nadále fungovat jako samostatná jednotka se všemi současnými kontrolními mechanismy a bezpečnostními opatřeními.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. června | Pol Espargaro dnes slaví 30 let. odkaz
6. června | Fabio Quartararo dostal další penalizaci 3 sekundy. Tentokrát se jednalo o penalizaci za to, že jel s rozhalenou kombinézou a bez hrudního chrániče. odkaz
6. června | Fabio Quartararo dnes měl nějaký problém s kombinézou: odkaz
6. června | Jorge Martin upadl už při nájezdu na rošt. Do zahřívacího kola se připojí z pit lane. odkaz
6. června | Už za pár minut začíná katalánský závod třídy MotoGP. Tentokrát se jezdci královské kubatury výjimečně vydají na dráhu jako druzí a jejich závod odstartuje už ve 13:00.