Na seznam zrušených závodů se přidává Austin

Velká cena Amerik byla původně z dubna přeložena na podzimní termín, ale nakonec se v letošním roce nepojede vůbec.

Dle původního plánu se letos měl jet závod v Austinu už začátkem dubna, ale kvůli pandemii koronaviru musel být nejprve odložen na pozdější termín. Nakonec se ale nepojede ani na podzim. Závod v Austinu byl pro letošek definitivně zrušen. Pojede se tam až příští rok v dubnu.

Dosud už byly zrušeny závody v Německu, v Nizozemsku, ve Finsku, ve Velké Británii, v italském Mugellu, v Japonsku a v Austrálii. V Kataru závodili pouze jezdci nižších kubatur. Příští víkend se znovu začne závodit - pojede se v Jerezu.

Nový kalendář MotoGP pro rok 2020 byl zveřejněn

Nový kalendář MotoGP pro rok 2020 byl zveřejněn

Bez termínu zatím ještě zůstává GP Argentiny, GP Thajska a GP Malajsie. O jejich osudu by se mělo rozhodnout do konce července.

Zdroj: motogp.com, foto: Corey J. Coulter - GeeBee Images

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz