Nakagami má za sebou úspěšnou operaci ramene

Takaaki Nakagami ukončil letošní sezónu předčasně, aby mohl podstoupit operaci zraněného ramene. Nyní už má operaci za sebou.
Nakagami má za sebou úspěšnou operaci ramene

Takaaki Nakagami má problémy s pravým ramenem už delší dobu – už od pádu v Assenu v červnu letošního roku.

Vzhledem k tomu, že už předem bylo jasné, že rekonvalescence po operaci bude relativně dlouhá, rozhodl se Nakagami, že operaci podstoupí ještě před koncem letošního roku, aby byl včas připraven na sezónu nadcházející.

Je to oficiální – Zarco pojede poslední tři závody s Hondou

Je to oficiální – Zarco pojede poslední tři závody s Hondou

Posledním závodem, který Nakagami letos odjel, byl jeho domácí závod v Japonsku. V Austrálii už jej nahradil Johann Zarco, který si vyjel tři body za třinácté místo a Nakagamiho nahradí až do konce letošní sezóny (tedy i v Malajsii a ve Valencii).

Nakagami podstoupil operaci tento týden v úterý. Sám Nakagami pak včera na sociálních sítích uvedl, že operace byla úspěšná.

Zdroj: Takaaki Nakagami (Instagram)

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.