Nakagami prodloužil s Hondou a po Japonsku půjde na operaci

Takaaki Nakagami oznámil, že příští rok zůstane u týmu LCR Honda a zároveň sdělil, že GP Japonska bude jeho letošním posledním závodem.
Nakagami prodloužil s Hondou a po Japonsku půjde na operaci

Japonec Takaaki Nakagami je aktuálně jezdcem týmu LRC Honda v kategorii MotoGP a na tom se nic nebude měnit ani v příštím roce. Tým dnes oznámil prodloužení o další rok – tedy do konce roku 2020.

Kromě prodloužení smlouvy dnes také Nakagami oznámil, že GP Japonska, která se pojede tento týden, bude jeho letošním posledním závodem. Po domácím závodě totiž Nakagami podstoupí operaci ramene.

Zarco by mohl dokončit letošní ročník na Hondě

Zarco by mohl dokončit letošní ročník na Hondě

Jezdec má s ramenem potíže již delší dobu a problém se navíc zhoršuje, proto se rozhodl podstoupit operaci již nyní. Do posledních tří závodů už tedy nezasáhne a bude se zotavovat po operaci tak, aby byl plně připraven na předsezónní test v Sepangu, který se koná 7. února 2020.

Zdroj a foto: LCR Honda

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


16:17 | I tentokrát proběhlo čištění rychle, takže už se zase jezdí.
16:09 | A je tu opět červená vlajka. Sam Lowes upadl v témže místě jako o něco dříve Edgar Pons. Lowes je naštěstí také v pořádku, ale dráha je opět znečištěna.
15:58 | Dráhu se podařilo poměrně rychle vyčistit, takže přerušení nebylo nijak dlouhé.
15:51 | Edgar Pons po svém pádu varoval soupeře před motocyklem ležícím na dráze. odkaz
15:49 | Trénink třídy Moto2 byl přerušen kvůli nečistotách na dráze, které se tam dostaly po pádu Edgara Ponse. Jezdec je v pořádku. odkaz