Nakagami prodloužil s Hondou a po Japonsku půjde na operaci

Takaaki Nakagami oznámil, že příští rok zůstane u týmu LCR Honda a zároveň sdělil, že GP Japonska bude jeho letošním posledním závodem.
Nakagami prodloužil s Hondou a po Japonsku půjde na operaci

Japonec Takaaki Nakagami je aktuálně jezdcem týmu LRC Honda v kategorii MotoGP a na tom se nic nebude měnit ani v příštím roce. Tým dnes oznámil prodloužení o další rok – tedy do konce roku 2020.

Kromě prodloužení smlouvy dnes také Nakagami oznámil, že GP Japonska, která se pojede tento týden, bude jeho letošním posledním závodem. Po domácím závodě totiž Nakagami podstoupí operaci ramene.

Zarco by mohl dokončit letošní ročník na Hondě

Zarco by mohl dokončit letošní ročník na Hondě

Jezdec má s ramenem potíže již delší dobu a problém se navíc zhoršuje, proto se rozhodl podstoupit operaci již nyní. Do posledních tří závodů už tedy nezasáhne a bude se zotavovat po operaci tak, aby byl plně připraven na předsezónní test v Sepangu, který se koná 7. února 2020.

Zdroj a foto: LCR Honda

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz