Nakagami prodloužil s Hondou a po Japonsku půjde na operaci

Takaaki Nakagami oznámil, že příští rok zůstane u týmu LCR Honda a zároveň sdělil, že GP Japonska bude jeho letošním posledním závodem.
Nakagami prodloužil s Hondou a po Japonsku půjde na operaci

Japonec Takaaki Nakagami je aktuálně jezdcem týmu LRC Honda v kategorii MotoGP a na tom se nic nebude měnit ani v příštím roce. Tým dnes oznámil prodloužení o další rok – tedy do konce roku 2020.

Kromě prodloužení smlouvy dnes také Nakagami oznámil, že GP Japonska, která se pojede tento týden, bude jeho letošním posledním závodem. Po domácím závodě totiž Nakagami podstoupí operaci ramene.

Zarco by mohl dokončit letošní ročník na Hondě

Zarco by mohl dokončit letošní ročník na Hondě

Jezdec má s ramenem potíže již delší dobu a problém se navíc zhoršuje, proto se rozhodl podstoupit operaci již nyní. Do posledních tří závodů už tedy nezasáhne a bude se zotavovat po operaci tak, aby byl plně připraven na předsezónní test v Sepangu, který se koná 7. února 2020.

Zdroj a foto: LCR Honda

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.