Nejlepší čas prvního tréninku Moto2 zajel Zarco

Jezdci střední kubatury uzavřeli sérii prvních tréninků v Jerezu, nejrychlejší byl Johan Zarco, druhý byl Andrea Iannone, třetí Xavier Simeon.
Nejlepší čas prvního tréninku Moto2 zajel Zarco

Trénink se odehrál na mokré trati. V náročných podmínkách upadli Ratthapark Wilairot a Randy Krummenacher.

GP Španělska - Moto2, 1. volný trénink

P. Jezdec Motocykl km/h Čas Ztráta
1 Johann ZARCO Motobi 234.0 1'55.382
2 Andrea IANNONE Speed Up 236.5 1'56.258 0.876 
3 Xavier SIMEON Tech 3 230.4 1'56.331 0.949 
4 Anthony WEST Moriwaki 233.2 1'57.437 2.055 
5 Scott REDDING Kalex 231.7 1'57.814 2.432 
6 Bradley SMITH Tech 3 233.8 1'57.878 2.496 
7 Pol ESPARGARO Kalex 233.9 1'57.929 2.547 
8 Julian SIMON Suter 230.2 1'58.431 3.049 
9 Thomas LUTHI Suter 235.9 1'58.612 3.230 
10 Alex DE ANGELIS Suter 231.3 1'58.689 3.307 
11 Claudio CORTI Kalex 231.5 1'58.953 3.571 
12 Randy KRUMMENACHER Kalex 235.6 1'58.981 3.599 
13 Simone CORSI FTR 231.4 1'59.055 3.673 
14 Marc MARQUEZ Suter 235.6 1'59.250 3.868 
15 Nicolas TEROL Suter 234.8 1'59.352 3.970 
16 Ricard CARDUS AJR 229.3 1'59.471 4.089 
17 Mika KALLIO Kalex 235.7 1'59.592 4.210 
18 Mike DI MEGLIO Speed Up 234.3 1'59.638 4.256 
19 Esteve RABAT Kalex 233.9 1'59.832 4.450 
20 Toni ELIAS Suter 233.9 2'00.640 5.258 
21 Gino REA Moriwaki 228.2 2'00.755 5.373 
22 Max NEUKIRCHNER Kalex 231.0 2'00.941 5.559 
23 Takaaki NAKAGAMI Kalex 233.5 2'01.105 5.723 
24 Angel RODRIGUEZ FTR 230.4 2'01.151 5.769 
25 Axel PONS Kalex 230.2 2'01.432 6.050 
26 Roberto ROLFO Suter 231.7 2'01.454 6.072 
27 Yuki TAKAHASHI Suter 235.8 2'01.619 6.237 
28 Elena ROSELL Moriwaki 227.8 2'01.751 6.369 
29 Dominique AEGERTER Suter 233.5 2'02.423 7.041 
30 Ratthapark WILAIROT Moriwaki 227.9 2'02.643 7.261 

Alexander LUNDH MZ-RE Honda 231.7 2'04.260 8.878 

Marco COLANDREA FTR 225.7 2'05.204 9.822 
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00