Nejlepší čas ve warm upu třídy do 125ccm zajel Vázquez

Druhým nejrychlejším jezdcem nedělního rána byl Nicolas Terol, třetí pak Johann Zarco. Dvojice českých závodníků Miroslav Popov a Jakub Kornfeil se umístila v pořadí na deváté a patnácté příčce.
Nejlepší čas ve warm upu třídy do 125ccm zajel Vázquez

Misano, Itálie:

Počasí: suchá dráha, polojasno
Teplota: 25°C
Teplota povrchu: 27°C
Vlhkost: 64%
Vítr: 2 Km/h

Do závodu nenastoupí Ital Simone Grotzkyj (Phonica Racing), který si pádem ve třetím tréninku zranil ruku.

GP San Marina, Warm Up - 125ccm:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 199.9 1'43.909
2 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 199.5 1'44.059 0.150
3 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 200.7 1'44.298 0.389
4 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 198.7 1'44.452 0.543
5 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 197.5 1'44.495 0.586
6 Luis SALOM SPA RW Racing GP Aprilia 200.0 1'44.505 0.596
7 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 199.1 1'44.678 0.769
8 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 198.5 1'44.714 0.805
9 Miroslav POPOV CZE Ellegi Racing Aprilia 196.4 1'44.837 0.928
10 Maverick VIÑALES SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 202.4 1'45.082 1.173
11 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 198.4 1'45.422 1.513
12 Sergio GADEA SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 199.1 1'45.641 1.732
13 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia 197.0 1'45.676 1.767
14 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 198.6 1'45.866 1.957
15 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 199.3 1'45.961 2.052
16 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 196.3 1'46.028 2.119
17 Kevin CALIA ITA MGP Racing Aprilia 195.8 1'46.045 2.136
18 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 196.6 1'46.086 2.177
19 Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia 194.5 1'46.370 2.461
20 Massimo PARZIANI ITA Faenza Racing Aprilia 193.8 1'46.404 2.495
21 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 193.4 1'46.433 2.524
22 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 191.7 1'46.555 2.646
23 Sturla FAGERHAUG NOR WTR-Ten10 Racing Aprilia 194.5 1'46.590 2.681
24 Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia 196.5 1'46.623 2.714
25 Miguel OLIVEIRA POR Andalucia Banca Civica Aprilia 200.3 1'46.638 2.729
26 Alexis MASBOU FRA Caretta Technology KTM 194.3 1'46.643 2.734
27 Francesco MAURIELLO ITA WTR-Ten10 Racing Aprilia 196.8 1'46.719 2.810
28 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia 192.8 1'46.758 2.849
29 Jack MILLER AUS Caretta Technology KTM 192.6 1'47.094 3.185
30 Alessandro GIORGI ITA VFT Racing Aprilia 195.9 1'47.095 3.186
31 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 197.2 1'47.130 3.221
32 Manuel TATASCIORE ITA Phonica Racing Aprilia 191.1 1'47.162 3.253
33 Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia 192.1 1'47.995 4.086
34 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 190.7 1'47.997 4.088

Simone GROTZKYJ ITA Phonica Racing Aprilia


15:34 | Viňales slaví pole position. odkaz
15:29 | Márquez měl po svém kvalifikačním pádu problém s ramenem, ale potíž se vyřešila a jezdec se vrátil zpět na dráhu. odkaz
11:25 | Gardnerův pád: odkaz
16. listopadu | Trénink bude pokračovat od 14:25.
16. listopadu | Trénink MotoGP byl přerušen. Na dráze zůstaly nějaké části Zarcova motocyklu. odkaz

Harmonogram

GP Valencie, Valencie
Pátek 16. listopadu
Moto3 1. trénink   09:00–09:40
MotoGP 1. trénink   09:55–10:40
Moto2 1. trénink   10:55–11:40
Moto3 2. trénink   13:10–13:50
MotoGP 2. trénink   14:05–14:50
Moto2 2. trénink   15:05–15:50
Sobota 17. listopadu
Moto3 3. trénink   09:00–09:40
MotoGP 3. trénink   09:55–10:40
Moto2 3. trénink   10:55–11:40
Moto3 kvalifikace   12:35–13:15
MotoGP 4. trénink   13:30–14:00
MotoGP 1. kvalifikace   14:10–14:25
MotoGP 2. kvalifikace   14:35–14:50
Moto2 kvalifikace   15:05–15:50
Neděle 18. listopadu    
Moto3 warm up   08:40–09:00
Moto2 warm up   09:10–09:30
MotoGP warm up   09:40–10:00
Moto3 závod   11:00
Moto2 závod   12:20
MotoGP závod   14:00