Nejlepší čas ve warm upu třídy do 125ccm zajel Vázquez

Druhým nejrychlejším jezdcem nedělního rána byl Nicolas Terol, třetí pak Johann Zarco. Dvojice českých závodníků Miroslav Popov a Jakub Kornfeil se umístila v pořadí na deváté a patnácté příčce.
Nejlepší čas ve warm upu třídy do 125ccm zajel Vázquez

Misano, Itálie:

Počasí: suchá dráha, polojasno
Teplota: 25°C
Teplota povrchu: 27°C
Vlhkost: 64%
Vítr: 2 Km/h

Do závodu nenastoupí Ital Simone Grotzkyj (Phonica Racing), který si pádem ve třetím tréninku zranil ruku.

GP San Marina, Warm Up - 125ccm:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 199.9 1'43.909
2 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 199.5 1'44.059 0.150
3 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 200.7 1'44.298 0.389
4 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 198.7 1'44.452 0.543
5 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 197.5 1'44.495 0.586
6 Luis SALOM SPA RW Racing GP Aprilia 200.0 1'44.505 0.596
7 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 199.1 1'44.678 0.769
8 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 198.5 1'44.714 0.805
9 Miroslav POPOV CZE Ellegi Racing Aprilia 196.4 1'44.837 0.928
10 Maverick VIÑALES SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 202.4 1'45.082 1.173
11 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 198.4 1'45.422 1.513
12 Sergio GADEA SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 199.1 1'45.641 1.732
13 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia 197.0 1'45.676 1.767
14 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 198.6 1'45.866 1.957
15 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 199.3 1'45.961 2.052
16 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 196.3 1'46.028 2.119
17 Kevin CALIA ITA MGP Racing Aprilia 195.8 1'46.045 2.136
18 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 196.6 1'46.086 2.177
19 Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia 194.5 1'46.370 2.461
20 Massimo PARZIANI ITA Faenza Racing Aprilia 193.8 1'46.404 2.495
21 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 193.4 1'46.433 2.524
22 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 191.7 1'46.555 2.646
23 Sturla FAGERHAUG NOR WTR-Ten10 Racing Aprilia 194.5 1'46.590 2.681
24 Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia 196.5 1'46.623 2.714
25 Miguel OLIVEIRA POR Andalucia Banca Civica Aprilia 200.3 1'46.638 2.729
26 Alexis MASBOU FRA Caretta Technology KTM 194.3 1'46.643 2.734
27 Francesco MAURIELLO ITA WTR-Ten10 Racing Aprilia 196.8 1'46.719 2.810
28 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia 192.8 1'46.758 2.849
29 Jack MILLER AUS Caretta Technology KTM 192.6 1'47.094 3.185
30 Alessandro GIORGI ITA VFT Racing Aprilia 195.9 1'47.095 3.186
31 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 197.2 1'47.130 3.221
32 Manuel TATASCIORE ITA Phonica Racing Aprilia 191.1 1'47.162 3.253
33 Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia 192.1 1'47.995 4.086
34 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 190.7 1'47.997 4.088

Simone GROTZKYJ ITA Phonica Racing Aprilia


17. října | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.
16. října | Narozeniny dnes slaví Casey Stoner (32 let), Andrea Locatelli (21 let) a Nicolo Bulega (18 let).
15. října | Závod Moto3 vyhrál Fenati, Mir bez bodů, takže o titulu ještě není rozhodnuto.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00