Nejlepší warm-up zajel Marc Márquez, Kornfeil dvacátý

V zahřívacím tréninku dominoval jezdec Red Bull Ajo Motosport Márquez, který dnes startuje z pole position a bude se v průběžném hodnocení snažit probojovat znovu do vedení, druhé místo patří Terolovi a třetí Smithovi.
Nejlepší warm-up zajel Marc Márquez, Kornfeil dvacátý

Do závodu nejnižší kubatury, který začíná v pět hodin SEČ, pro zranění z kvalifikace nenastoupí jezdec týmu Lambretta Reparto Corse, Marco Ravaioli.

Japonsko, Motegi

Počasí: Slunečno
Teplota: 19°C
Vlhkost: 60%
Teplota dráhy: 26°C

GP Japonska, 125ccm - warm-up:

P. Jezdec                                      Země Tým                                                             Motocykl Čas Ztráta
1 Marc MARQUEZ SPA Red Bull Ajo Motorsport Derbi 1'58.279
2 Nicolas TEROL SPA Bancaja Aspar Team Aprilia 1'59.073 0.794
3 Bradley SMITH GBR Bancaja Aspar Team Aprilia 1'59.125 0.846
4 Pol ESPARGARO SPA Tuenti Racing Derbi 1'59.239 0.960
5 Esteve RABAT SPA Blusens-STX Aprilia 1'59.626 1.347
6 Sandro CORTESE GER Avant Mitsubishi Ajo Derbi 1'59.680 1.401
7 Efren VAZQUEZ SPA Tuenti Racing Derbi 2'00.333 2.054
8 Jonas FOLGER GER Ongetta Team Aprilia 2'00.490 2.211
9 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Cajasol Aprilia 2'00.650 2.371
10 Luis SALOM SPA Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 2'00.652 2.373
11 Danny WEBB GBR Andalucia Cajasol Aprilia 2'00.807 2.528
12 Adrian MARTIN SPA Aeroport de Castello - Ajo Aprilia 2'00.933 2.654
13 Tomoyoshi KOYAMA JPN Racing Team Germany Aprilia 2'01.029 2.750
14 Simone GROTZKYJ ITA Fontana Racing Aprilia 2'01.189 2.910
15 Randy KRUMMENACHER SWI Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 2'01.501 3.222
16 Danny KENT GBR Lambretta Reparto Corse Lambretta 2'01.542 3.263
17 Johann ZARCO FRA WTR San Marino Team Aprilia 2'01.624 3.345
18 Jasper IWEMA NED CBC Corse Aprilia 2'02.015 3.736
19 Sturla FAGERHAUG NOR AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 2'02.066 3.787
20 Jakub KORNFEIL CZE Racing Team Germany Aprilia 2'02.088 3.809
21 Marcel SCHROTTER GER Interwetten Honda 125 Honda 2'02.283 4.004
22 Lorenzo SAVADORI ITA Matteoni Racing Aprilia 2'02.633 4.354
23 Hikari OOKUBO JPN 18 Garage Racing Team Honda 2'02.893 4.614
24 Louis ROSSI FRA CBC Corse Aprilia 2'02.958 4.679
25 Takehiro YAMAMOTO JPN Team Nobby Honda 2'03.099 4.820
26 Sasuke SHINOZAKI JPN Team Tec2 Yamaha 2'03.158 4.879
27 Syunya MORI JPN Racing Sayama Honda 2'03.223 4.944
28 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 2'03.834 5.555
29 Yuma YAHAGI JPN Endurance Honda 2'04.429 6.150
30 Luca MARCONI ITA Ongetta Team Aprilia 2'04.915 6.636
31 Tommaso GABRIELLI ITA Ongetta Team Aprilia 2'07.152 8.873

Marco RAVAIOLI ITA Lambretta Reparto Corse Lambretta

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz
17. října | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00